Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ismetek youtubeon plastictinke...

Ismetek youtubeon plastictinkerbellt? Ha igen mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 19:50
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
ismeritek*
2010. júl. 15. 19:50
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen ismerem, sokan elítélik, meg kényesnek tartják, lemondják. Elég fura volt, mikor először láttam a "zsákmány" című videóját, nem értem, hogy miért kell felrakni YouTube-ra azt, hogy mit vett. Attól függetlenül, hogy egy kissé buta szerintem kedves. Tetszik a stílusa, jó termékeket használ. Kényes, de még elfogadható mértékben..
2010. júl. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
láttam tőle pár vidit a táskásat meg pár haul-t vagy mit.. és sztem magyarországon nem sok értleme van az ilyen videóknak.. főleg annak nem h hollandiában mit hol mennyiért vásárolt..
2010. júl. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Én minden videóját láttam és nekem nagyon tetszik mind.

Leveleztem is vele,nagyon kedves és aranyos lánynak tűnik.

Szerintem jó ötlet volt ezt elkezdni magyarul is,hisz angolul és egyéb nyelveken van egy csomó ilyen és tök sokakat érdekel.

Szóval szerintem jó fej és tök jók a cuccai és várom a következő videókat.

Üdv!

:D

2010. júl. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

belenéztem pár videójába.

az első ami lejött hogy egy elkényeztetett kis divatember akinek túl sok felesleges ideje és pénze van.

a második gondolatom hogy semmi értelme ilyen videóknak... ki a fenét érdekel hogy ő mit hord, mit vásárol? ki ő? csak egy lány a sok közül. unalmasak az ilyen videók.

2010. júl. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

igen, ismerem.

érdekel a divat (van egy style-blogom), szerintem a lánynak jó stílusa van. kicsit cicababás, de pont megfeleő mértékben. pár videó persze számomra is érdektelen, de alapvetően az összes tetszett. az első pár videója tényleg elég béna volt, mostanra már javult a színvonal.

elég sokan szidják a youtube-on, de érdekes módon ez is csak a magyar videónál megy. vajon miért? -.-'

2010. júl. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is ismerem és nagyon tettszenek a videói.Mindegyikből leszűrtem a számomra hasznos dolgokat.Szerintem nem azt kell nézni,hogy jé megint itt van ez a hülye p.csa Hollandiából kit érdekel mit vásárolt.Hanem pl.akinek tetszik a stílusa tud tőle ruha ötleteket lopni vagy éppen mivel sminkeljen,mivel ápolja a bőrét stb.Annyi mindent vásárol,hogy abból már szinte mindenki megtalálja a magának valót és sokszor mesél is a dolgokról amiket vesz.Én mindig nagyon várom a videóit.
2010. júl. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

nekem olyan cicababa

sokat vásárol, én azért elgondolkodnék tényleg kell e neki ennyi cucc

amúgy jó nézni, mert magyarul van és érdekes

2010. júl. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
láttam az összes videóját, eleinte elég béna volt, nem is értettem, h mit akar elérni ezzel az egésszel. aztán egyre szimpibb lett, tulajdonképpen nagyon tetszett az is ahogy kezelte a sok negativ kritikát, meg persze a bunkó beszólásokat is. és tetszik h ő úgy cicás, h. közben dolgozik is, és nem veti meg a gyári munkát. szóval bírom a csajt :)
2010. júl. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Pont ugyanilyen kérdést tettem fel róla 2 nappal ezelőtt..
2010. júl. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!