Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fáj a nyelv piercing szúrása?

Fáj a nyelv piercing szúrása?

Figyelt kérdés

Már van egy orr piercingem (cimpába) amit kb 6 hete szúrattam,szóval az lenne a második piercingem

Fáj nagyon?Nektek fájt?



2019. aug. 27. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát nem volt kellemes 1honap utan is fájt nem nagyon akart gyógyulni vagyis én ugy ereztem.

Ki is vettem.

2019. aug. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg az a legfajdalmasabb pc :/
2019. aug. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hat nem volt egy leanyalom :( de mar nincs meg,5 ev utan kivettem. A szajoadlast eleg csunyan kitudja kezdeni,a fogakrol mar nem is beszelve. En lebeszelnelek rola. Sok elonye nem volt
2019. aug. 28. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem volt olyan durva. Utána fél perccel már nevettem, de lehet csak az adrenalin miatt. :D

Utána egy nappal kezd el mondjuk úgy igazán fájni, a tested próbálja kilökni. Kb 5 nap alatt már csak tompa fájdalom maradt.

Nekem bent volt 1 évig, aztán elkezdett újra begyulladni néha... Mondom esélytelen hogy ezzel küzdjek, és folyton fájjon a nyelvem. Meg amúgy nagyon sokat kell tisztítani, hogy ne legyen büdös. A szájszag meg gáz. De amíg volt szerettem! :)

1 hónap alatt teljesen be kellett volna gyógyulnia. Nekem olyan 2-3 hét alatt elmúlt a fájdalom.

2019. aug. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a szúrás sem fájt, kaptam rá lidokaint. Ettől egy pár percig folyhat a nálad, és hülyén fogsz beszélni, de nem vészes, hamar elmúlik. Pár napig, max 1 hétig (legalábbis nekem így volt) fel fog dagadni a nyelv, enni egy kihívás lesz vele. Leveseket, püréket ajánlom, attól függetlenül, hogy én a rántott húsnak is nekiestem...

Aztán lemegy a duzzanat, és ki lehet cserélni rövidebb szárra.

2019. aug. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyálad*
2019. aug. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!