Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülhet egy ilyen...

Mennyibe kerülhet egy ilyen tetoválás? Mennyire fájdalmas a lábfejen?

Figyelt kérdés
[link]
2010. júl. 11. 18:42
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Ennek az ára kb mennyi lehet és szerintetek jól néz ki?

[link]

2010. júl. 11. 18:46
 2/12 anonim ***** válasza:
Az ára attól függ, hogy szalonban csináltatod vagy olyan gyakorlott tetoválóval, aki mondjuk otthon féláron megcsinálja neked. Természetesen fájni fog, de nem vészes, a csontoknál kicsit érzékenyebb, de ki lehet bírni:)És megéri, mert nagyon szép, tetszik nekem is:)
2010. júl. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem szalonban az ára kb: 7-8 ezer
2010. júl. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem is van a lábfejemen tetoválás:)

Kilehet bírni a fájdalmat.Ha már valaki csináltatni akar akkor a fájdalom mellékes.Szinte élveztem pedig nem bírom a fájdalmat.

18/L

ja és 10ezer forint volt nekem a lábujjamtól egészen a sípcsontomig jön:) szóval egész nagy

2010. júl. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ahol én voltam azt mondta a mester,hogy 5000-en alul egy pöttyöt sem csinál.Magyarul nem a méret a lényeg.Szalon és mester válogatja.
2010. júl. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
az 5ezres határ, általában szalonokban érvényes, mert ugye egy pöttyért is össze kell szerelni a gépet, tinta, steril tű stb...ez érthető, több lenne a leves, mint a hús
2010. júl. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
"általában szalonokban érvényes, " ezt megmagyarázod légyszi?Hol máshol csinálnak tetoválást,ha nem szalonokban?
2010. júl. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
rengeteg olyan tetováló van, aki nem szalonban dolgozik, hanem otthon. Ha a feltételek, higiénia, eszközök adottak nem lehet hiba. Nekem az összes tetoválásom így készült, a srác évekig dolgozott szalonban, de mivel rengeteg pénz ment a szalonba, kevés a zsebbe, így abbahagyta és már csak otthon dolgozik.
2010. júl. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Értem,köszi:P
2010. júl. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Én győri vagyok valaki tudna ajánlani egy szalont vagy egy megbízható tetoválót aki otthon dolgozik?
2010. júl. 11. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!