Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fájdalmas a tetoválás ha a...

Fájdalmas a tetoválás ha a hátamra csínáltattok? És kb. mennyiért csínálják?

Figyelt kérdés
2009. jan. 9. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem mi nem fogunk neked csináltatni :DD (csináltaTTok) :)


Mérsékelten fájdalmas, több mindentől függ mennyibe kerül, ha nagyot akarsz lehet akár 40ezer is, ha kisebbek akkor csak 10.

2009. jan. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem akarlak elijeszteni, de nekem azért kissé fájt :) jobb lapockámra csináltak egy nagy tetoválást, be se lehetett normálisan fejezni, mert úgy fájt. persze egyéntől függ, hogy mennyire fáj, lehet neked nem is fog fájni :D hogy mennyibe kerül, az meg nagyon változó, és attól is függ, hogy hol csináltatod
2009. jan. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha ilyen kérdés felmerül benned,akkor ne is csináltass.... ehh.... igen,fájdalmas.
2009. febr. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
én nem ajánlom,a tű gyakran AIDS-es,ha nem cserélik,figyelni kell arra is,hogy steril legyen satöbbi... ja igen és nagyon vérzik és fáj is,szerintem nem éri meg.
2009. febr. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 zoli-dia válasza:
ugyan mar ... en is a lapockamra csinaltattam profi mesterrel es csak egy ijel kellemetlen vibralo erzes volt ... 4 oran keresztul csinalta :) de ha felsz akk inkab anesthetic segitsegevel csinald hogy a bor ne feszuljon annyira az ijedsegtol
2010. szept. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!