Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Cukorgyanta! Tapasztalatok?...

Cukorgyanta! Tapasztalatok? Egyéb kérédések: lent!

Figyelt kérdés

[link]


Ezt elolvastam!

Hozzávalók: 2 csésze cukor, fél cs. víz és citromlé, ugye? (karamellt csak a színe miatt írt???)


Mennyire hatásos?


Legfontosabb:MIBEN tároljam amit felszeretnék használni és amit nem? HOL?



10 percig hűteni kell, de megszilárdul?

Akkor kézzel egy picit melegítsem fel?


2010. júl. 10. 11:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem megfelelo tarolasra. Ami megmarad azt ki kell dobnod. Nem tul draga az elokeszitese. En megprobaltam, egy smacclag lett az egeszbol. Voltam egy Egyiptomi csajnal, o otthon csinalja. Kis labdakat gyurmal, es ezzel zedi le a szort, "gurigazza a borodon. A szalonban ugy raktak fel mint a hagyomanyos meleg gyantat, es csak lehuztak. En magamnak nem sikerult sehogysem. Probaltad mar an indiai cerna szortelenitest/ Erdekes es jo.

Az ajanlott 10 percre ne adj, szoba homerseklet es mennyisegtol fugg a kihules ideje, na meg, hogy mennyire birja a borod a meleget. igen karameell a barnasodas es mivel cukor vastagsagot jelent.

2010. júl. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!