Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől zsírosodik csak az orrom?

Mitől zsírosodik csak az orrom?

Figyelt kérdés

szó szerint az orrom körött lévő bőr egyeltalán nem zsírosodik , csak az orrom , és mindig látom hogy szinte már "ragyog" tőle. Rendszeresen mosom rendesen, de egy fél óra alatt már újra látni. Nem rakok semmilyen krémet se semmi ilyesmit az arcomra, de ha tudtok valami megoldást akkor azt nagyon megtudnám köszönni!

18/f



2019. jún. 15. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
16%
Legolcsobb wc papirral leitatod alkalomadtan,jo a papirzsebkendo is,letorld.utana gyonyorru. Nyilvanos mosdoban megrokonyodve neznek mindig,hogy mirt torolgetem orrom es homlokom,nem ertik,furcsalljak!😀
2019. jún. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tini vagy! Ez ezzel jàr.

Fokozott a faggyú termekődésed, majd idővel magától el múlik!

Addig pedig marad a papír zsepi, amivel nyomkodó mozdulatokkal feltudod itatni !

2019. jún. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem mult el,negyvenes vagyok,1. valaszolo vagyok.
2019. jún. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!