Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A pasiknak a szőke vagy...

A pasiknak a szőke vagy inkább a fekete (sötétbarna) hajszín jön be jobban?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre mostanában, hogy ez a 2 hajszín tetszik legjobban a pasiknak. :)
2010. júl. 6. 19:05
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Én természetes szőke vagyok, és ha barna lányok állnak mellettem, nem nagyon szokták őket észrevenni. Szerintem ez egyébként csak azért van, mert feltűnőbb a színe, hamarabb észrevenni a sok sötét árnyalat között.
2013. ápr. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Az én baráti körömben mindenki barna, csak én vagyok (jelenleg) természetes szőke, és egész biztosan állíthatom, hogy a legjobb párosítás:

-szép, hosszú, csillogó, egészséges közép vagy sötétbarna haj

-plusz pont ha ez a szín természetes, vagy nagyon alaposan van festve (nincs lenövés, a szemöldök azonos vagy hasonló színű, stb)

-mindehhez kb a közepes bőrtónus a legjobb.

És igen, én középszőkén, hullafehéren sokkal kevésbé vagyok feltűnő (a férfiak számára)

De voltam vörös és aranyszőke is, a vörös mindenkinek tetszett, de nem lett tőle több udvarlóm, sőt:D Inkább a női ismerőseim dicsérgették. Talán az aranyszőke volt az esetemben a legjobb, de abbahagytam, mert a szőkére festés a leginkább roncsoló tényező...Nekem a barna nem áll jól, hiába nagy trend most, így teljesen fölösleges ezen pedáloznom:D Másnak is azt tanácsolnám, hogy inkább egészséges legyen a haja, és a saját színeihez passzolóan fesse, mert a sötétbarna/fekete hajszín nem mindenkinek áll jól, akkor is, ha ez tetszik a pasiknak.

2013. szept. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Egész életemben természetes szőke voltam. Meg szoktak nézni a pasik, mert elég feltűnő ez a hajszín, de nem gondolnám, hogy ettől jobban bejövök nekik, mint egy barna vagy egy fekete. Ráadásul én ha pasi lennék, már csak azért is jobban tetszenének a sötétebb hajúak, mert számomra visszataszítóak ezek a szőkére festett hajak, főleg a lenövéssel és a szívatástól szétégett hajvégekkel. Nagyon ritkán látok szép szőke hajakat.
2013. szept. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!