Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A pasiknak a szőke vagy...

A pasiknak a szőke vagy inkább a fekete (sötétbarna) hajszín jön be jobban?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre mostanában, hogy ez a 2 hajszín tetszik legjobban a pasiknak. :)
2010. júl. 6. 19:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Szőke
2010. júl. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
közepesen barna, ami nyáron kicsit kifakul, és lehetőleg hosszú egyenes. nálam az a befutó
2010. júl. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem a hajszín számít. A szép lányok, szép egészséges, fényes, nem agyontöredezett, nem mű hajjal jönnek be. Van akinek a sötét áll jól (pl ha az a természetes hajszíne), vagy akinek a világos, van akinek mindkettő. A festett fekete nagyon mű tud lenni bizonyos lányokon, világos hajúakon egyenesen visszataszítóan néz ki, olyan, mintha paróka lenne...
2010. júl. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, nem a hajszín a döntő..hanem az arc és az alak, már ami a külsőségeket illeti..
2010. júl. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Én a fekete hajat imádom...főképp ha kék szem párosul hozzá..:P
2010. júl. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Párom a barna és a fekete hajú lányokat szereti jobban. :)

De szerintem az a fontos, hogy jól álljon NEKED. ;)

2010. júl. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
:DDD
2010. júl. 8. 11:07
 8/23 anonim ***** válasza:
90%

Én mint nő, észrevételem, hogy a pasiknak (nagy részének) a fekete és a sötétbarna, barna hajú lányok jönnek be...mármint azokra figyelnek jobban fel.

Ezt onnan tudom, hogy nekem világosbarna a hajam és kék a szemem, világos a bőröm. És kipróbáltam a feketét és az egészen sötétbarnát, persze csak színezőt! Szerintem borzasztóan állt és nagyon sápasztott de minden pasi felfigyelt rám!

Ez komoly!!! Sőt oda is jöttek udvarolni. De én nem szeretem a sötét hajat mert öregít és sápaszt.

Ezért kikopás után szőkésbarnára festem. Az is jól áll, főleg a kék szememhez és a fehér bőrömhöz, de a pasik már nem figyelnek meg annyira.

De nem érdekel, mert én ezt a színt szeretem.

Már gondolkodtam azon is, hogy beszínezem a szemöldökömet sötétbarnára és a hajamat is, és akkor hófehérke leszek. A kék szemem csak úgy rikítani fog....na de félnék, hogy megbánnám.

A pasik talán 10 %-a szereti a hidrogén szőkét, kivéve, ha anő szép arcú és olyan mint egy modell (pl. a Garnieres csaj a reklámban...na az szép) de nem ilyen plázapii*csák.

2010. júl. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a sötét haj tetszik jobban, de csak természetes színben.


F

2010. júl. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
73%

Barnán őszintén mondom senki észre sem vett!

Most világosszőke hajam van, míg kiszállok az autóból és bemegyek az üzletbe, egy halom férfi szól be meg bókol.

A fiú ismerőseimnek mind a szőke hosszú (!!) haj tetszik.


:)

2010. júl. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!