Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel nincs senki akivel be...

Mivel nincs senki akivel be tudnám festetni a hajamat vagy aki ráérne be tudom én magam is festeni a hajamat?

Figyelt kérdés
Loreal casting 400-ról van szó
2019. máj. 4. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen színből szeretnél milyet? Ha egyáltalán nincs tapasztalatod ilyen téren nem ajánlanám, főleg ha nagyon különböző színt szeretnél mint a saját hajszíned. Nálunk mindig én festem a nővérem és az anyukám haját, de az elején még így is nezéz volt kicsit, szerintem inkább várd meg míg ráér valaki, mert annál nincs rosszabb ha nem vagy megelégedve a végeredménnyel.
2019. máj. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hat, teljesen tapasztalatlanul nem ajanlom.
2019. máj. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én mindig magamnak festem. De nem mindegy, hogy teljesen más színűre akarod festeni a hajad, vagy már be van festve és ugyanazzal a színnel fested újra.

Előbbi esetben talán nem kockáztatnám meg, hogy kihagyok részeket és foltos lesz, de az utóbbiban szerintem nyugodtan belevághatsz.

Szépen, tempósan kell haladni, vigyázva arra, hogy mindenhová jusson elég festék. Nem kell megijedni attól, hogy hátul nem látod. Érzed azt, hogy hol nincs még bekenve.

2019. máj. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sokan festik egyedül a hajukat. Nekik is el kellett valamikor kezdenük. :)


Amúgy persze, be tudod magdnak is festeni. Én leginkább akkor ajánlanám, hogy magad festsd be, ha nem akkora az eltérés a saját hajszíned és az elérni kívánt hajszín között. Mármint ha pl. nem szőkéről akarod befesteni sötétbarnára, vagy ilyesmi, akkor szerintem hajrá. :)

2019. máj. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Be tudod, ha nem vagy retardált, 15 évesen kezdtem, és az nem tegnap volt. Tényleg kevés dolog egyszerűbb.
2019. máj. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az utolsóhoz szolnek nem vagyok retardált egy egyszerű kérdést tettem fel... ha meg nem tetszik akkor görgess tovább és ne szólj bele.. köszi 🤘🙂
2019. máj. 5. 19:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!