Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kissé sötét barna hajam van....

Kissé sötét barna hajam van. Egy részét szeretném vörösre festetni. Tudnátok ehhez jó festéket?

Figyelt kérdés
2018. nov. 15. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ pontosan milyen árnyalatot szeretnél. Illetve attól volt már e festve a hajad. A rikító vöröshez le szokták szivatni. Pár évig volt vörös hajam én a perfect mouse, habos festékeket szerettem. Könnyű volt használni, és ha jól emlékszem swarckoft termék (nem tudom hirtelen, hogy írják helyesen, bocsi)
2018. nov. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még nem volt festve, és intenzívre szeretném.
2018. nov. 16. 13:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem volt festve, akkor szívatás nélkül is intenzívre kéne fognia. Válasz valami málnás vagy intenzív vörös árnyalatot. Amit nem ajánlok, hogy palettét vagy syjost vegyél. Valami swarckoft festéket javaslok.
2018. nov. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én csak lebeszélnélek a hajfestésről.


Míg nem őszülsz nem kell, de te tudod.

2018. nov. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is sötétbarna hajam van eredetileg, most szeptemberben festettem be burgundi vörösre Syossal. Azt érdemes tudni róla, hogy a vörös színek nagyon hamar kopnak, állítólag mindegyik. A festék először nem teljesen, de másodszorra nagyon szépen befogta a hajam, akkor pont olyan lett, mint a dobozon:) De ha vörös leszel, érdemes tudni, hogy tényleg minden hajmosáskor kopik a szín egy ideig nagyon, utána kevésbé. És hajszínezővel lehet igazán fenntartani a színt, legalábbis szerintem:) Tudom, nem feltétlenül segítettem, csak gondoltam megosztom, mi az, ami új lesz a vörös hajjal:)
2018. nov. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Diapason hajfestéket próbáld ki, fodrászkellékesben tudsz venni.

Ha intenzív vöröset szeretnél, 00/55 és 8/55 árnyalatot keverd 1:1 arányban (100 ml festék, 100 ml oxi) 9 % oxival.

Gyönyörű tartós színt eredményez.

2018. nov. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!