Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért ilyen igénytelen a...

Miért ilyen igénytelen a legtöbb nő?

Figyelt kérdés

Nem egy ilyen képet tudok még, ahol ilyen tökéletesen látni, hogy milyen bőrkeményedéses a talpa a nőnek és nem is zavartatja magát.


[link]


2019. febr. 15. 12:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Mert neked aztán biztos babapopsi puhaságú, mi?


Ez nem igénytelen női talp.

Az igénytelenség valahol itt kezdődik: [link]

2019. febr. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Az elsőnek igaza van. Azzal semmi baj sincs. Mi is azon járunk b.+ annak ellenére, h neked ez a fétised.
2019. febr. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
3%

A nők alapban igénytelenek!


Engem az alkar szőrük zavar, meg a lábujjaikon lévő, fekete szőrszálak. És ami a halálom, az a fülzsír!!!

2019. febr. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Még hogy nem igénytelen :D
2019. febr. 15. 13:07
 5/14 anonim ***** válasza:
98%
Neked meg van pár szőrszál az arcodon, hónaljadon, és a segglyukadnál, amit nem ártana igényesebben leszedned.
2019. febr. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

A kep amit linkeltél, ott csak egy "igenytelen" talpat làtok. Bal oldalon a kutya melletti. Feltetelezem hogy ez ilyen csalàdi talpas kép és az pont hogy egy férfi láb. Meretét és formajàt nézve.


Amúgy a férfiak talàn igenyesebbek a nőknél?!🤔 Nekik nincs semmi bőrkemènyedésük?

Honnan tudod hogy igénytelen a legtöbb nő? Ismered a vilàg összes nőjét jogy ezt így letudtad szűrni hogy a legtöbb igénytelen?!🤔

2019. febr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Balról az első tényleg ronda, de a másik 3 normálisnak tünik.
2019. febr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
98%
Hát akkor verd másik képre...a 48%os nyomorékkal együtt. Fülzsír bmeg...épp hogy férfiaknál látom azt, hogy még a szőr is kilóg a fülükből.
2019. febr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
De nekik szabad. Pasiknak szabad a fingás, takony, csimbókok, hányadék szőr, minden.
2019. febr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Férfi vagyok, nem érdekelnek a férfiak.

Tisztában vagyok vele, hogy alapjában véve egy nőhöz képest a férfiak nem olyan igényesek.

Mocsok a köröm alatt stb.

Viszont nem értem, hogy fodrász, manikűr, kozmetikus stb, de egy pedikűrös már nem fér bele, holott 1 ezresért lekapják.

Másrészt nem is ez a lényeg, hanem hogy nem is érdekli őket.

Múltkor láttam egy képet, az angol hercegnő van rajta, tök csinos, közben meg a talpa meg a sarka full sárga a bőrkeményedéstől.

2019. febr. 15. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!