Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a narancsbőrrel?

Mit csináljak a narancsbőrrel?

Figyelt kérdés

Nagyon vékony vagyok 47 kg és 165 cm, mégis narancsbőrös a fenekem. Mindig is volt egy kicsi, szép alakom is van, de muszáj volt híznom, mert 44 kg voltam 19 évesen. Most 20 éves vagyok és még mindig túl vékony. Rengeteget kell ennem ahhoz, hogy tartsam ezt a súlyt, sajnos gyakran eszem cukros ételeket, amiket persze mára csökkentettem. A lényeg, ha elkezdek edzeni elkezdek fogyni is, amit nem szeretnék, viszont nem tetszik a narancsbőrös fenekem és combom. A párom nem szól érte, de ha megnézek egy 2018 nyári bikinis képet ezerszer szebb volt a bőröm mint most, pedig akkor egészségtelenebbül is étkeztem.

Aki tud valami jó megoldást, az kérem írjon!

Előre is köszönöm!



2019. jan. 31. 18:53
 1/4 anonim válasza:
51%
Meleg-hideg zuhanyzás azon a területen. Masszázs... Ezek segítik a vérkeringést. Bőrfeszesítő krémek(valami komolyabb). Testápoló, lehet hogy száraz ott a bőröd. Én is evvel küzdök, én a Pingvinpatián vásároltam egy Bőrfeszesítő krémet és elhalványult. Teljesen még nem tűnt el, de nagyon remélem hogy el fog.
2019. febr. 7. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Előző vagyok! Szaunázás ritkán jó lehet, az is segíti a vérkeringést. De a szoli semmiképp, jobban látszana.
2019. febr. 7. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Pingvinpatikán *
2019. febr. 7. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :*
2019. febr. 13. 20:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!