Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék a narancsbőrrel?

LePeDő kérdése:

Mit tehetnék a narancsbőrrel?

Figyelt kérdés
A combomon és a vádlimon is nagyon látszik, pedig nem vagyok kövér, teljesen átlagos testsúlyban vagyok, de mégis... Engem ez nagyon zavar, mert emiatt nem érzem magam olyan szépnek. Mit tehetnék ellene? Mi lenne a leghatásosabb?

2015. jan. 29. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Hideg meleg valtozuhany, futas. De amugy szaz ilyen kerdes van.
2015. jan. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A narancsbőr nem csak a túlsúlytól alakul ki. A helytelen életmód, a sok egészségtelen kaja mind mind hozzájárul. Ezért van az hogy fiatal 17-18 éves lányokon már virít a cellulit. Át kell térni a sovány húsokra, cukormentes kajákra, koffeint elhagyni stb., sok vizet kell inni, zöld teát és persze a testmozgás. Anélkül semmit nem ér az egész. És ne egy hónap múlva várj csodát...
2015. jan. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

valóban nincsen köze a testsúlyhoz.

annyi,hogy ha ideális testsúly mellé párosul,akkor rémes a testösszetétel mert magas a testzsírszázalék és fejletlen az izomzat.

ezt nevezik skinnyfat testnek,vagyis zsíros csontváznak guglizz rá a képekre.

az izomzatodat lenne érdemes felépíteni,aztán ha kész,ez nagyjából egy év a megfelelő edzés étrend betartása mellett,utána lediétázni szálkásító étrenddel.

így az eredmény az lesz a végén,hogy ugyanannyi kiló leszel,de zsírmentes,narancsbőr mentes feszes testben.

2015. jan. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!