Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a narancsbőrrel?

Tüncsiiiii kérdése:

Mit csináljak a narancsbőrrel?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok,sovány alkat,nagy bonc tipus kicsi hassal,és kb. 1 éve vagyok narancsbőrös elég sok helyen.Miért van rajtam ilyen hamar narancsbőr? :O
2012. márc. 25. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Genetika lesz.Feszesítő krémeket használj rá és a sport nélkülözhetetlen.
2012. márc. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösszi a tippet,minden héten lovagolok de nincs javulás :/
2012. márc. 26. 08:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Lovon még nem ültem, szóval nem tudom milyen izmokat mozgat meg, de jobb lenne ha futnál vagy kardio dvd-re tornáznál (legalább egy órás legyen és izzasszon meg rendesen), valamint farizomtorna, ilyet szinte minden dvd-n találsz, de az is csak akkor jó ha érzed is és nem könnyű. Nekem pl B. Alexandra nem vált be mert pár nap után egész könnyen végigcsináltam, viszont Rubint Réka gyilkos, de használ. Mellette még cellulit krém, és sok víz ivás, javítás az étrenden és látható eredménye lesz.

Tudom hogy fura ilyen gyors eredmény, de nekem már pár hét után látható volt a javulás.

2012. márc. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát a lovaglásnál a lábizmokkal kell dolgozni.Nagyon jó ötleteket adtál köszönöm szépen és kipróbáltam,egy hét után tényleg lehetett látni az eredményt :)
2012. máj. 5. 09:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!