Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 17-19 éves lányok, i is...

17-19 éves lányok, i is küszködtök a narancsbőrrel?

Figyelt kérdés
Nekem nem olyan "látványos", viszont annál jobban zavar. Elkezdtem használni egy bőrfeszesítő krémet, maszírozom a combom, a fenekem és odafigyelek a táplálkozásomra. Szerintetek ez segít? Nektek mi segített?? Tanácsot szeretnék kérni :(
2011. jan. 13. 23:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ezt a fogyi kategóriába kellett volna,de válaszolok.

Legegyszerűbben úgy lehet eltüntetni,ha szénhidrát csökkentéses diétával és aktív sporttal csökkented a testzsír százalékod.

14-16%os testzsírral rendelkeznek a sportoló nők és nincs rajtuk narancsbőr,uh ha lecsökkented ennyire,akkor rajtad sem sok marad az biztos.

Testzsírt/bőrredőt a sportorvos mér,de lehet venni is ilyen készüléket kb 10ezer forint.Hasznosabb minta mérleg,mert sokkal pontosabb képet kapsz a tested állapotáról.

2011. jan. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*mint a
2011. jan. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nőknél a normál alsó határ a 20%-os testzsír tartalom, persze ez alá is le lehet menni, de elvileg már 20%-ná sincs rajtad felesleg. Szal már az is jó ha annyira le tudod vinni
2011. jan. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
20% testzsír mellett viszont se melled, se formás feneked nem lesz...
2011. jan. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha elég fehérjét eszik diéta alatt,akkor az izmok térfogata nem csökken,vagy csak alig,uh a farizom megmarad és az edzéstől meg a fehérjedús táplálkozástól feszes lesz,narancsbőr nélkül.
2011. jan. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

A fenék formáját nem a farizom adja, hanem a rajta levő zsírréteg...

Egyébként megfelelő edzéssel lehet a megfelelő hatást elérni, csak ne csökkentsd le a testzsír százalékodat 25-30% alá, az a normális egy nőnél.

2011. jan. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

25%-kezdődő zsírosodás

30%-elhízottság.

Legfeljebb felnőtt nem sportoló nőknek jó a 20-24% közötti érték.

17-19 éves fiatal nem sportoló lányoknak 18-20% az általános és elvárható érték.

2011. jan. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Én úgy tudom,a narancsbőr nem vagy csak nagyon nehezen tüntethető el a kialakulása után sporttal,ill diétával.

Az eddigi válaszadókat összegezve viszont: 20%testzsírral deszka vagy. 30-40% körül lesz formás feneked,ezt extrapolálva gondolom olyan 50-60% testzsírnál már szép melleid is vannak......meg fennmaradsz a vizen úszás nélkül is.

Emberek! Sport! Futás,Aerobic,röplabda,helyes táplálkozás! A mai lányok már csak fogyni akarnak,izmosodni nem.

2011. jan. 14. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én sokat iszom (napi 3,5 liter), és nincs egy pici narancsbőröm se, pedig 75 kg körül vagyok, szóval eléggé dagadt..
2011. jan. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

0:37-es te nem kevered véletlenül a férfiak normájával,


16-17 % egy férfinál is az a pont, ahol épphogy bele lehet markolni mondjuk a hasába, na akkor képzelheted egy 17%-os testzsírtartalommal rendelkező nő hogy nézhet ki... kb mint a maraton futó nők:D

2011. jan. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!