Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan fogadjam el az anyajegy...

Hogyan fogadjam el az anyajegyeimet?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag az egész testem tele van anyajegyekkel...nagyon nagyon sok...fáj,de sajnos az az igazság,hogy akkor sem túlzok,ha 200at mondok.Az arcom is tele van...Egy nagyobb anyajegyem sincsen,ami van az mind elég kicsinek mondható,de egyszerűen utálom őket.Ettől érzem magam csúnyának🙄,más bajom nincs magammal...Más jár hasonló cipőben?Hogyan fogadjam el?
2018. dec. 19. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

200 :D :D Nekem egy nullával több :). Én imádom!! A kislányomon is egyre több van és őt sem zavarja.


Hogyan fogadd el? Mondjuk nőj fel és szakadj el ettől a hülyeségtől,hogy ilyen pitiáner dolgok bármit is meghatároznak az életedben. Ha a fél arcodat borítaná egy nagy szőrös anyajegy,na az gond lenne.

2018. dec. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Volt egy leány osztálytársam, akinek (most visszagondolva és megbecsülve) az arcának kb. 25-30 %-át kiálló sötét anyajegyek borítottak. Sosem hallottuk tőle, hogy ez zavarná. Férjhez ment, gyerekeekt szült. Senki sem csúfolta emiatt, sőt nagyon kedves, barátkozó csaj volt.
2018. dec. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, milyen lenne, ha kéttenyérnyiek lennének, vagy kidudorodó szőrösek
2018. dec. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
Nézegess szép anyajegyes emberekről fotókat. A legtöbben tök boldogok és tényleg szépek, mert boldogok és nem ragadnak le az anyajegyeiknél. Manapság ez is, mint a szeplő menőnek számít.
2018. dec. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én megértelek szerintem is csúnya. De hálistennek nekem nincs az arcomon.
2018. dec. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!