Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tüntethetem el a szem...

Mivel tüntethetem el a szem alatti lila karikákat?

Figyelt kérdés

Jó 1-2 hónapja nem alszok valami jól, minden éjjel felkelek pisilni, van hogy emiatt nehezebben alszok vissza. Néha rémálmok is gyötörnek, van hogy stresszes napjaim is vannak. Reggelente hideg vízzel mosakszom, kis kanalat rakok a szemem alá de csak kicsit segít, olyan rossz így tükörbe nézni, használhatnék korrektort,alapozót stb de én nekem sosem volt ilyen és nagyon zavar és bízom benne hogy nem marad ilyen.. :(

Tipp,ötlet?

24 L



#karika #duzzadás #faradtszemek
2018. dec. 18. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Hát szerintem vegyél egy korrektokt direkt a szemalatti karikákra.. (catrice camuflage nekem nagyon bejott)
2018. dec. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Örökre lila marad ezek szerint alul?! :(
2018. dec. 18. 19:36
 3/5 anonim válasza:
59%

Mért maradna örökre lila?

Én inkább nem a tünetet tüntetném el, hanem megkeresném az okot a helyedben.

Miért nem alszol jól? Mi a baj? Inkább ezt kellene megoldani. Ha kialszod magad, eltűnnek a karikák is.

2018. dec. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Korrektor alapozo
2019. jan. 1. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ejszakankent mindig Felkelek, hogy pisilnem kell, volt hogy ketszer is. Remalmaim is szoktak lenni idonkent.. Lehet stressz is.
2019. jan. 7. 18:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!