Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon csúnya a karikás szem?

Nagyon csúnya a karikás szem?

Figyelt kérdés
Nekem alapból ilyen a szemem,mindig is olyan beesett,lila volt. Nekem eddig nem volt vele semmi bajom,de múltkor megszóltak az utcán hogy zombi...Tényleg ennyire csúnya a karikás szem? Egyébként szerintem annyira nem is vészes. Sminkelni nem szeretném mert még csak 13 éves vagyok.

2017. júl. 15. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha kialudnád magad rendesen nem lenne olyan a szemed de ezt a telefont hajnali kettöig nem szabad letenni.
2017. júl. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát öhmmm. Mindig 10 órát alszok(néha csak 8at),még suliidőben is de mindegy. És egyébként rengeteg vizet is iszom. A családból mindenkinek szinte ilyen a szeme szóval ez genetika csak kíváncsi voltam hogy tényleg annyira csúnya-e.
2017. júl. 15. 22:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát... Ja. Nem vagy alultáplált? Vérszegény?
2017. júl. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszenek. Bár én extrémebb stílusú vagyok, úgyhogy lehet, nem az én véleményem érdekel. 17/L
2017. júl. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem is karikás gyerekkorom óta a vérszegénység miatt. szerintem nem csúnya, inkább egészségügyi szempontból nem a legjobb
2017. júl. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 csingilingg84 ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen, és? Ismertem még ilyen embereket a környezetemben is, ők sem zavartatták magukat. Néha, ha van hozzá kedvem kenek egy kis korrektort a szemem alá, de ez elég ritka. :D
2017. júl. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem tudom érdekel-e még válasz, viszont én pont ellenkezőleg vélekedem. Nekem nagyon tetszik ha valakinek sötét, lilás a szeme körül:D
2018. okt. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!