Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak/mit vegyek,...

Mit csináljak/mit vegyek, hogy hamar szép. Legyen az arcbőröm?

Figyelt kérdés
Vannak pattanásaim és már nagyon zavarnak.. nem tudom mit tegyek, az egész életemet és önbizalmamat lerombolja az arcom
2018. dec. 17. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

1. egészséges étkezés

2. napi minimum 2 liter víz

3. rendszeres testmozgás

4. kerüld az étkezésedből az ételnek nem nevezhető vackokat

5. ne púderozd az arcod, hagyd levegőzni

6. kenegesd körömvirág és kamillateával a pattanásaidat


Plusz olvasd el ezt a könyvet, hasznos lesz:

[link]

2018. dec. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt olvasgass:

[link]


Felnőtt korom ellenére (28 éves koromig kb.) mindig volt pár pattanásom, bár nem nevezném kóros aknénak. Elkezdtem odafigyelni és utánaolvasni az arcápoló termékek összetevőinek, és lassanként összeállítottam magamnak egy rutint. Pár hónap után látható volt a változás, egy év elteltével pedig már csak néha van egy-egy pattanásom. Most sem tökéletes a bőröm, de ez a része volt a legzavaróbb, és ez megszűnt.

2018. dec. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
45%

Nem muszaly ezeket mind be tartani amiket irtak!! Inkabb az arcod tisztasagara ugyelj vegyel ra arctisztitot (pl garniert megtalalod a dmben) es alaposan mosd meg az arcod mindig de arra ugyelj hogy ne nyomd meg durvan a pattanasokat mert akkor el maszirozod a gyulladast es megcsunyabbak lesznek a pattanasaid. Ne nyomkodd ki a pattanasokat hagyd hogy maguktol el muljanak! Es mikor arcot mosol akkor ne abba a torolkozobe torold az arcod amibe a kezed,hajad vagy tested szoktad hanem valassz magadnak otthon egy sajat kis keztorlonek valo torolkozot es semmi mast ne torolj abba csak az arcod.Es azt tarsd tisztan es lehetoleg hetente mosd ki vagy hasznalj egy masikat! Az arcodhoz ne nyulj piszkos kezzel az nagyon fontos attol is lehet pattanasos!


En is eleg pattanasos voltam es miota ezeket be tartottam sokkal szebb az arcom, sot egyaltalan nincs pattanasom csak amikor menstrualok! Ugyanugy egeszsegtelenul etkeztem zsiros kajakat fogyasztottam ! De a viz az tenyleg nagyon fontos arra tenyleg szoktasd ra magad hogy igyal meg belolle mindennap legalabb 1 litert ! Egy ido utan hozza fogsz szokni!!


De nagyon szivesen segitek neked ha irsz privat uzenetet hogy mit tegyel az arcoddal mivel en is ugyanebben a helyzetben voltam mint te...

2018. dec. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!