Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eskuvore milyen frizurat...

Eskuvore milyen frizurat keszithetnek magamnak itthon?

Figyelt kérdés

Rovid hajam van, bob frizuram volt, de mostmar meg van nove picit a vallam ala er.

Kiengedve es kivasalva nem szeretnem, mert mindig ugy jarok es begondoriteni nem tudom, mert nincs amivel.


2010. jún. 25. 15:49
 1/3 anonim válasza:

Ez a nap (remélhetőleg) az egyetlen az életedben, amikor a frizura kiemelkedő szerepet játszik az életedben! Szerintem egy fodrász készíthetne egy próba frizurát az elképzelésedről. Otthon magadnak kipróbálhatod a különböző stílusokat, de, az esküvődre fodrász készítse el az ünnepi hajviseletet.

[link]

2010. jún. 26. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Denem az en eskuvom, hanem en megyek eskuvore, szinte ismeretlen embereknek, a baratom ismeroseinek.
2010. jún. 26. 09:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálkozz mégis a begöndörítéssel, hajvasalóval is lehet!

Hajtövénél megcsavarod és végighúzod:D ennyi!

Amúgy ha színezel rajta, (lemosható) színezővel az is feldobja.

Vagy ha extra vagánsabbat szeretnél csináld azt hogy a végét feltupírozod nagyon és a tetején waxal kicsit megborzolod!

Esetleg fond be! :D

Remélem segítettem: Judith

2010. jún. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!