Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan készíthetnék magamnak...

Hogyan készíthetnék magamnak ilyen hajat?

Figyelt kérdés

[link]


Esetleg valami videót tudtok linkelni, ami bemutatja egy hasonló frizura elkészítését?

Tudom, h csak simán fel kell fogni, de nekem sose sikerül ilyen púposra csinálni:(

Előre is köszi!:)


2011. márc. 2. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=WPzMSxbeEsA


Tudom, hogy ez nem az, de talán valamennyire hasonló.


De itt vannak Selena Gomez haját elkészítő videók, nézegesd őket, hátha az egyik pont ezt a hajat készíti el:


http://www.youtube.com/results?search_query=selena+gomez+hai..

2011. márc. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm, nézegetek majd :)
2011. márc. 2. 22:16
 3/4 anonim ***** válasza:
hát szerintem ki vasalod a hajad aztán egy két tincsen átmész ilyen nagyobb loknikat csináló hajsütő vassal. aztán hogy ne legyen olyan nagy loknis ki fésülöd és lefújod hajlakkal.de mondom ne az egészet göndörítsd be. csak itt egy-egy tincset.aztán hátra fogod lófarokba és ha kibuggyan egy-egy tincs aminek nem kéne azt rögzíted fekte hullám csattal.és amint látod a képen a 2 fülénél ott elől ki 2 kis rövidebb tincs nincs neki becopfozva, szóval azt te is hagyd úgy. és hogy az a 2 kis tincs így álljon hajvasalóval az arcod felé beívelten "vasald ki"-->azért idéző jelbe raktam mert amintlátod neki sem egyenes viszont nem is göndör. és maga a választék a hajon kicsit féloldalas de hátra felé fogva. és szerintem úgy van neki hátul összegumizva hogy egy fekete gumival és tudod, egy tincset kiszedsz a lófarokból és a hajgumi köré csavarod és alul ahol meg nem látszik hullám csattal rögzíted.nem olyan bonyolult.bocsi hogy egyszerűbben és rövidebben nem tudtam elmagyarázni.
2011. márc. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na meg Neked iiiiss:) :) :)
2011. márc. 8. 22:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!