Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy készíthetnék magamnak...

Hogy készíthetnék magamnak olyan sminket amitől hatalmasnak hatnak a szemeim?

Figyelt kérdés
nyilván sötéttónusúnak kell lennie a sminknek és énis valami feketés-szürkésre gondoltam. és persze mindenféle műszempillanélkül szeretném elérni az óriási hatást. és nem tudom, hogy meglehetne-e oldani úgy, hogy az egész szemhéjamat ne kelljen besatírozni. régen úgy csináltam de túl műnek hatott. szóval valami természeteset szeretnék amit minden reggel megtudnék csinálni az iskolára. amúgy meg olyan átlagos nagyságú szemem van és mély kék színű.
2011. ápr. 22. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Szemgödör->fehér szemceruza->naaaagy szem. taylor swift is ezt csinálja : D
2011. ápr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a sötét színek kicsinyítik, úgyh. ne kenj rá egy tonna fekete szemhéjpúdert.
2011. ápr. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem is kék a szemem, és kaptam a tesómtól egy szemhélyúdert, meg is kerestem, így néz ki: [link] amúgymeg a neve: Glam'eyes Rimmel London Eyeshadow 001 :)) nemtudom mennyibe kerül, de érdemes utánanézni, ő a Douglas-ban vette :)) a hátulján le van írva, hogy melyik szín hányas számú, én a 2-essel befestem a szemem, és a 4-eset használom a szempillám tövébe, amit persze fülpiszkálóval elsatírozok :)) nagyon nagyon szép, és nekem nagyobbnak tűnik tőle a szemem :)) remélem segítettem :)
2011. ápr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ekem is kék szemem van :) én úgy csinálom hogy felül kihúzom a szemem tövét fekete szemcerkával,majd elsatírozom hogy szép füstös legyen,alul csak nagyon halványan húzom ki,de csak kivülről befelé élig,a szemtőnél ne m az kicsinyít! ezután egy jó szempillaspirállal növeld a szempilláidat és voálá :D sztem gyönyörű lesz a szem,főleg nekünk kékszeműeknek :) ráadásul ha gyakorlott vagy 3-4 perc max,én minden reggel megcsinálom,és mindig dicsérik a nagy szemeimet:)
2011. ápr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
belső szemzugba és a szemed alsó vonalára fehéret tegyél, attól nagyobbnak hat
2011. ápr. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tessék, ezek naaagy szemek.

http://www.youtube.com/watch?v=Jk6lWXSE5IY

2011. ápr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
panda smink féle.. v ilyesmi.. de lehet a csajnak elve nagy a szeme szal :P---> [link]
2011. ápr. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!