Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok hogayn tisztitjatok a...

Csajok hogayn tisztitjatok a borotvátokat?

Figyelt kérdés
mindig megszÍvm a brotvákkal eddig vettem 8 db-ot 800 ft-ért de most ugy dontottem h elegem van az eldobható szrokból és veszek egy drágábbat gondoltam én h mindődségít... vettem 2 000 Ft-ért VENUS GILLETTE-t 5 pengéset megyek nyaralni szóval nem ártana jól kinézni és az eldobható borotvák állandóan karcoltak ezért " odalent a dzsungelt " úgy hagytam mert gondoltam h veszek 1 noramlis borotvat es nem fog karcolni haladni fogok......... leszedte a szrt a venus bortva viszont elegge be is nyelte....es nem szeretnem h a 2 000 Ft-od brtvam egyszer hasznalatos legyen , hogyan tehetnem ujra üzemkésszÉ? epillatorom, gyantam nem volt sosem mindig bortvaval próbálkztam és idegesit mostmar h "eldugul"
2018. jún. 22. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Erős vízsugár alá rakom, az nekem mindig kihozza a szőrt. Esetleg fogvájóval óvatosan kipiszkálhatod.
2018. jún. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyerek fogkefe, és víz.
2018. jún. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Metionin ***** válasza:
Használaton kívüli fogkefe + erős vízsugár.
2018. jún. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!