Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagy mellbimbó! Ez ellen...

Nagy mellbimbó! Ez ellen lehet tenni valamit?

Figyelt kérdés

30 év körüli férfi vagyok. Kb 182 cm és ehhez olyan 80kg. Tehát elhízott nem vagyok. Bár van rajtam pár kg felesleg, főként has-derék környékén. Viszont emellett sportos, vállas is vagyok, átlagnál talán izmosabb karral.

A legnagyobb problémám, hogy nagyok a mellbimbóim normál állapotban. Emiatt sokkal kövérebbnek is tűnök pl a strandon. Olyan szinte, mintha vagy 10kg-al kövérebb lennék. Szinte már mellem van. Polón keresztül is látható. Ezért figyelnem kell, hogy mindig olyan polót vegyek, amin ott valami minta, hímzés...van, hogy ne csücsöurítsen ki a bimbóm.


Ha pl strandon egy hidegebb vízből jövök ki, akkor a bimbóm egész pici lesz, ilyenkor kifejezetten sportosan, már-már majdnem h "jól" is nézek ki.


Lehet ez ellen tenni valamit? Vagy csak műtét segítene?

Ha pl fogynék még pár kilót, lehet h kissebb lenne a bimbóm is? Vagy az ettől független?

Gyerek koromban ducibb voltam, a testsúly-magasság arányom kb ilyesmi lehetett, de mivel egyáltalán nem sportoltam, így sokkal több volt a teszsír százakékom. Lehet emiatt lettem ilyen?


Köszönöm bármilyen jellegű segítséget, ötletet...! :)



2018. jún. 22. 19:58
 1/2 anonim válasza:

Soha nem késő elkezdeni valami sportot...

Ha úgy van, ahogy leírtad, az átlagosnál kevesebb energiával az átlagosnál jobb izomzatot tudnál felépíteni.

A nagy mellizom sokat jelentene neked, optikailag kisebbnek látszódna a mellbimbó egy jól felépített, feszes izmon.

Amúgy a fogyás nem segít, csak "löttyed" hatást érnél el vele.

2018. jún. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Huszonéves koromban jártam kondizni, onnan maradt meg a testalkat. Azelőtt semmi izom nem volt rajtam. Most konditerembe már rég nem, de focizni, futni, néha úszni, teniszezni, fallabdázni járok. Az étkezésemmel van a gond, amiatt van a felesleg.

Köszönöm a tanácsot! :)

2018. jún. 23. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!