Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit lehet tenni az ilyen...

Mit lehet tenni az ilyen mellbimbó ellen?

Figyelt kérdés

Ilyen csúcsos a mellbimbóm, és nagyon zavar, nem az elhízás miatt, mert abszolút nem vagyok kövér, egy éve kondizom, és emiatt nem merek már a strandra sem kimenni, hiába nem vagyok kövér, és néznék ki jól, egyszerűen iszonyat rondának tartom ezt a csúcsos mellbimbómat. Neten utánanéztem, azt találtam, hogy ginekomasztia, be is szartam, hogy ilyen fog maradni (vagy 2-3 száz ezer a plasztikai műtétre). Decemberben leszek 18, van esélyem, hogy magától elmúlik még?


[link]

[link]


valahogy így néz ki nekem is (azért nem annyira durva mint a 2. képen) Azt még hozzátenném, hogy olvastam tünetek között, hogy érzékeny lesz a mellbimbó, na nekem viszont abszolút nem érzékeny.


2013. aug. 6. 08:55
 1/5 yuda ***** válasza:

Abban a korban vagy, amikor a hormonok felborulnak. Pontosabban ennek a korszaknak a végén.

Kollégista voltam és láttam pár érdekes dolgot fiúknál kamaszodáskor, de a végén helyreállt magától. Nincs ebben semmi rendkívüli.

Előfordulhat átmenetileg.

Kondizásnál esetleg jobb lenne nem használnál szereket, ha érted mire gondolok, mert azok tovább és komplikáltabban borítják fel a szervezeted és hatásuk katasztrófálisssá is válhat.

2013. aug. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Semmilyen hormonkészítményt (szteroidok, növekedési hormonok stb..) nem használok, nem is használnék, főleg serdülő korban ezek összeborítanák a hormonháztartást, és kitudja milyen következményekkel járna. Szóval nekem magától alakult ki, nem használtam cuccot.
2013. aug. 6. 09:19
 3/5 A kérdező kommentje:
És mi az a kor, ami fölött már kezdjek aggódni, ha nem múlt el? Amikor már nincs gebasz a hormonokkal, minden rendeződött, de a fenti tünet nem múlt el? Szóval mi ez a kor?
2013. aug. 6. 09:27
 4/5 yuda ***** válasza:

Szerintem 21-22 éves korra megnyugszanak a hormonok, de biztos jobban járnál, ha megkérdeznéd legalább a háziorvosod. Egyébiránt szinte biztos vagyok benne, hogy ugyanezt mondja, de ő mégis szakember, kérdezd meg bátran. Nem fog kigúnyolni.

Szteroidokat pedig soha életedbe ne használj, se semmit, ami akár csak gyanús. Egy életed van, egy egészséged és ha azt elcseszed, nem kapsz újabb lehetőséget.

2013. aug. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elsőnek arra gondoltam, hogy valamiféle hormonkészítményt használsz, vagy esetleg szteroidot. De mivel ezeket kizártuk, nem ilyen készítmények okozzák.

Az egyik olyan dolog, amit nem értenek meg a kondis emberek az a fehérjézés, vagy a tápkiegezés. A szervezetbe abnormálian sok fehérjét juttatnak ezzel a módszerrel, azt gondolva, hogy teljesen természetes dolog, mert az állatokból vonják ki. Akkor miért nem esznek pluszba koleszterint? Az is az állatokból való...


A sok kondis fehérje tartalmaz még olyan adalékanyagokat, amik nem éppen jó hatásal vannak az ember szerveinek működésére. Itt felhoznám azt, hogy a gyártó szinte azt tesz bele, amit akar, hiszen táplálékkiegészítőről van szó, így nem ellenőrzik. Igaz, hogy papíron nem lehetne beletenni ilyen hatóanyagokat, de az ellenőrzés hiányában megengedik maguknak.


Műtéttel meg lehet oldani egy kis idő alatt is. Van, hogy az egyszerűség kedvéért nem altatnak, hanem csak helyikeg érzéstelenítenek. Majd aztán egy bizonyos szorító ruhát kell viselned egy darabig. Ha nagyon aggódsz emiatt, akkor nyugodtan meg lehet csináltatni. A háziorvos is ad beutalót. Mondd neki, hogy nagyon zavar téged, és nem hinnéd, hogy normális dolog lenne. Meg fogja érteni.

2013. aug. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!