Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mellbimbó fájás?

Mellbimbó fájás?

Figyelt kérdés

SZiasztok!


Mind a 2 mellbimbóm mintha kicsit nagyobb lenne és fáj is.Tapintgatáskor mintha csomó lenne mind1ikben.

Mi lehet a baj?


2013. júl. 1. 17:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Peteeres, terhesseg, pms tunet.
2013. júl. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
uhh,bocs elfelejtettem írni 24/F
2013. júl. 1. 18:18
 3/13 A kérdező kommentje:
bár lehet azért nem írtam,mert férfiak egészsége :D
2013. júl. 1. 18:21
 4/13 anonim ***** válasza:
Jaaaa :D :D akkor sztem vmi kis hormonzavar lehet :)
2013. júl. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
És az nagy baj lehet?vagyis mármint mitől lehet egyáltalán ilyen?
2013. júl. 1. 18:48
 6/13 anonim ***** válasza:
Elofordul h valamitol neha felborul a hormonhaztartas. Szerintem mindenkepp menj el a korzetis dokidhoz, es ő majd mondja hogyan tovabb. Lehet elkuld egy vervetelre, és kapsz vmi bogyot, nezesd meg h te is megnyugodj! :)
2013. júl. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem írtad,de a kategóriát meg a válaszadó nem nézte :)))

Amúgy,igen, mindenképpen menj el orvoshoz! Hormonzavar a legvalószínűbb,mivel mind a kettő fáj,gyulladás,daganat szinte 100%-ig kizárható.

2013. júl. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
arra is gondoltam h begyulladt a szőrtüsző...szoktam borotválni is,csak fura h mind a 2 egyszerre fáj.De elképzelhető,h csak az?szerintetek?
2013. júl. 1. 19:45
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem, a szortuszo szinte lehetetlen h igy "bedurrant"sa mindket mellbimbot. Akkor max pattanas szeru kis gumok lennenek korulotte, es foleg ugye nem belulrol is. Menj el dokhoz, pikk-pakk megmondja!;)
2013. júl. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
)-nek igaza van. Ha szőrtüszőgyulladásról lenne szó a bőrödön is kéne látni,kis piros pöttyöket,v. piros gyulladt bőrt. Az van?
2013. júl. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!