Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan barna festek ami...

Van olyan barna festek ami lefedne valamenyire a fekete hajam?

Figyelt kérdés

Szoval...

Voros, lila, majd leszokitve ezustre, tobb hajvagas rovidebbre, 1 evig ezust kozben natur atmenetes lenovessel, aztan full feherszoke/ezust havonta festesnel valtakoztott, utana rauntam, voros, majd annyra szrra ment az egesz, hogy fekete (minden szin voltam meg csak ez nem, alaphajam barna igy azt nem akartam)

De rajottem, hogy a piercingem es a fekete ruham + fekete fufrus rovid haj kicsit... gothos darkos beutest ad es szeretnek most barna lenni, es lenoveszteni a termeszetes kb 5-6os arnyalatu barna hajam.

A terv, hogy ha eleg nagy a lenoves akkor festunk majd egy atmenetet ami volt regebben is, es lenovesztem a feketet, majd levagom azt a reszet.

De esetleg.. valakinek sikerult mat rafesteni fekete festett (nyuzott!) hajra, valamilyen barna akar bolti akar kevert festekkel? Megprobalnam, ha nem fogja be nem baj, de nem akarom, hogy valami idiota szine legyen veletlen vagy a hajtovem megint kapjon egy adag festeket es oda a lenovesztett natur szin.

Mit tanacsoltok? Teszteljek egy tincset?


2018. máj. 2. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én pont a napokban próbáltam ki a c-vitaminos hajpakolást. Gondoltam magamba nah, kipróbálom, és tényleg sikerűlt. Én mióta lehetett feketére festettem a hajam, vasaltam, szárítottam, szőkitve is volt, és még is leszívta a hajamból a feketét. Sötét barna lett a hajam most, de ennek is úgy örülök mint majom a farkának. 😁 olvass utána ennek a módszernek, én nem csalótam benne. Egy hét után újra próba. 😉
2018. máj. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tettem mar ra en is aszkorbin savat anno, amikor lilas volt es leakartam szedni rola, de voros lett, mivel elotte meg vorosre volt festve a hajam :/

Gondoltam ra most is de ugye alatta voros volt a hajam.... felek megint olyan lenne.

De lehet mielott megyek fodraszhoz kiprobalom! Es ha nem jo max barnat kenunk ra utana :)

2018. máj. 3. 14:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a hajad pigmentjei fognak inkább dominálni. Ugye hogy barna az eredeti hajad színe, így a vörös pigmentek fognak inkább látszódni. Nekem is vöröses, viszont jobban örülök most ennek már mint a feketének. Fokozatosan lehet c vitaminnal világosítani, makd festeni. 😉
2018. máj. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Colour B4, ha nem is szedi le az összes festéket a feketétől mindenképp megszabadulsz. A szőkítés miatt valószínű valami csúnya világos vöröset fogsz kapni de fodrász ráfest egy barnát és meg van oldva. Időigényes, büdös és 3500ft de ha nem bírná a szivatást a hajad ez jó megoldás. Peroxidmentes úgyhogy a töved is marad természetes.
2018. máj. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, mar rajottem, hogy aszkorbinozas lesz, aztan colorb4 1x vagy 2x attol fugg, es utana egy sotetbarnat rakenek, tudom, hogy szoke ez mar nem lesz soha :) ha nem felejtem el 1-2 honap mulva updatelek :)
2018. máj. 6. 20:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!