Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valakinek már bebarnult vagy...

Valakinek már bebarnult vagy befeketedett a szőke haja?

Figyelt kérdés

Eredeti szőke hajam van, kiskoromban tejföl szőke volt. Majd fokozatosan kezdett "sötétedni" barnulni a hajam, mostanra már üti az enyhén barna színt is.

Mással is fordult már elő ilyen? Mi miatt leszek egyre barnább? Feketébe csak nem mehet át a hajam színe!

Ötlet? Festetni nem szeretném...



2018. jan. 20. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez elég gyakori jelenség, én is szőke voltam kiskoromban aztán 9 évesen elkezdett barnulni, gesztenyebarnánál állt meg. Fekete biztos, hogy nem lesz, ilyenről még nem hallottam. Festés nélkül nem lehet sajnos visszakapni a szőkét
2018. jan. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez eléggé elkeserítő, festetni eddig nem nagyon szerettem volna, de lehet most megfontolom.
2018. jan. 20. 18:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem igazából időjárástól függ a hajam színe, pl télen sötétbarna a hajam, nyáron meg világosabb :)
2018. jan. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!