Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi időnként ideális hajat...

Mennyi időnként ideális hajat mosni?

Figyelt kérdés
Eltekintve attól, hogy mindenkinek más a hajtipusa arra lennék kiváncsi hogy ki mennyire gyakran mossa
2008. okt. 30. 09:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Általában 3 naponta szoktam megmosni, de még így is soknak tartom, mert a hajvégeim nagyon szárazak és törnek, mégha kencézem is. Sajna a második napon se az igazi a hajam, a 3.on meg inkább csak összefogva hordom, mert már zsírosodik. De igyekszem mindig kivárni a 3 napot.
2008. okt. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Igen, sajnos nekem is max. 3 naponta kell. Utálatos, de ha egyszer muszáj...
2008. okt. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

hetente egyszer álltalában, vasárnap. de ha pénteken pl valami esemény van ahova nem akarom össze fogni akkor csütörtökön is.


ha viszont ez pár hétig így van hogy hetente 2x 3x (pl nyáron) akkor nagyon nehezen áll vissza hogy egy hétig szép legyen. hosszú hajam van így péntek szombat össze fogom.

azért álltam rá erre mert nagyon hosszú a hajam és sehogysem áll, muszáj vagyok beszári´tani, ami mosással egyött 1,5-2 óra. na erre nincs mindig idöm, így úgy voltam vele hogy inkább összefogtam ha már kicsit zsírosabb volt. aztán egy idö után azt vettem észre hogy nem zsírosodik a hajam olyan hamar.


de ahogy írtad mindenkinek más a haja.

2008. okt. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
Én minden másnap megmosom,mert nagyon gyorsan zsírosodik,és azt utálom,úgyhogy inkább rászánok minden másnap kb. 1 órát.
2008. okt. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Én hetente mosom. Volt, amikor 3-4 naponta mostam, de akkor sokkal gyorsabban zsírosodott - úgy értem, 3 nap után olyan zsíros volt, mint most 1 hét után. Nem tesz jót a túl gyakori mosás.
2008. okt. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
3 naponta
2008. okt. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
én ugy 3-4 naponta mosok hajat:P
2008. okt. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%
én is minden nap mosom, és mindig csak este, így reggelre megszárad!
2008. okt. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Régebben elég volt heti 1, aztán valamiért elkezdtem gyakrabban mosni, azóta max 3 napot bír :S
2008. okt. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A magam részéről hetente mosom, és mióta így teszek, sokkal kevésbé zsírosodik a hajam, mint mikor még kétnaponta mostam. Most 5-6nap után lesz olyan zsíros, mint régebben két nap után, és ez engem meggyőzött... :)
2008. okt. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!