Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen időnként váltjátok a...

Milyen időnként váltjátok a sampont?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Van hogy 3 havonta, van, hogy 1 tubus után!
2011. aug. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1 tubus kb 3 hónapra elég nekem. Egyfajtából 2-vel használok, tehát fél év :)
2011. aug. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor nem árt a hajamnak/fekbőrömnek ha minden kiürült flakon után más márka és más hajtípusra váltok? (Azt tudom hogy év után mindenképp váltani kell mert megszokja a hajunk és már nem használ neki,hanem zsíros lesz tőle!)
2011. aug. 31. 15:40
 4/9 A kérdező kommentje:
*fejbőrömnek
2011. aug. 31. 15:41
 5/9 anonim ***** válasza:

hát lehet,hogy rosszat teszek a hajamnak,de én minden alkalommal más samponnal mosom a hajam:D

van itthon 3 márka (sauma,head and shoulders,baba)

és váltogatom őket egyszer ezzel máskor azzal

2011. aug. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Az én tapasztalatom az, hogy nem jó ha az ember váltogatja, mert nem tesz jót a fejbőrnek, éppen azért mert nem szokta meg azt. Ilyenkor a rá hajlamosak könnyen lehetnek allergiásak, vagy az illető fejbőre viszketni kezd tőle. Én már 2 éve, hogy csak Babát használok, és eddig nem volt semmilyen problémám.
2011. aug. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet cikinek számít,de én már vagy 6-7 éve Fructist használok...
2011. szept. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szerintem nem gáz!Csak kíváncsi voltam,mert én mindig más félét veszek!És nem tudom jó e!
2011. szept. 1. 10:08
 9/9 anonim ***** válasza:
a Gliss Kur az állandó, de mellé szoktam venni újdonságokat vagy kapni szoktam, akkor azt is elhasználom. Kb. 2 havonta van másik.
2011. szept. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!