Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szokjak le a körömrágás...

Hogyan szokjak le a körömrágásról?

Figyelt kérdés
kb 10 éve rágom a körmöm.legtöbbet ha ideges vok de mindig már megszokásból is.hogyan tudnál leszokni rola?
2008. okt. 29. 15:23
1 2
 11/15 anonim válasza:

Nekem a fogszabályzó felrakása segített. Bár még így is lehetséges, de én valahogy leszoktam róla.


Szerintem úgy kezdjen hozzá valaki a leszokáshoz, hogy ne rágja le a körmét, hanem csak a fogával karcolgassa, hogy meglegyen a megszokott moudulatok.

Aztán lassan ezt is el lehet hagyni :D

2016. ápr. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Èn is rágom a körmöm nem csak akkor mikor stresszelek hanem csak úgy megszokásból. Nagyon szègyellem már hogy kinèz. Èn több mindennnel probálkoztam gèl lakk,keserű körömlakk de egyik se használt. Kèt hèt a rekordom max addig birom tovább nem sajnos. Nagyon sokszor nekialltam hogy most nem rágom semmi de nem birom ki. Nyolc ève rágom már.
2017. jan. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
18:14 nekem is ez van :/
2017. márc. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

De régi kérdés:)

Én kb 9 éves korom óta rágtam, és próbálkoztunk már keserű körömlakkal, csípőspaprikával meg egyéb dolgokkal és semmi nem vált be. Nekem ezt igazán akarni kellett és 13 évesen eldöntöttem hogy én nem akarom rágni (azaz 1 éve) mert láttam hogy mindenkinek milyen szép hosszú ápolt körme meg keze van, ki vannak lakkozva a körme és hú de jó lenne már nekem is:D meg rossz volt állandóan takargatni a kezem, a tövig lerágott körmeim miatt. Ez a legfontosabb, hogy akard. Két napig hétvégén kesztyűt húztam a kezemre, aztán suli közben egyszerűen nagyon koncentráltam, csak pár hétig amíg minimálisan meg nem nőtt. Utána már nőtt annyit hogy látszott hogy nem rágom és kezd szépülni és mindig mondtam magamnak hogy ennél még lesz szebb is ha így folytatom:D És végül már nem akartam lerágni mert olyan szép nagyok voltak hogy sajnáltam. Így elmúlt ez a rossz "függőségem" és teljesen leszoktam róla. Ja és pipálgattam a napokat a naptáraba hogy ma sem rágtam, a következő nap sem és azután sem:D nagyon odafigyeltem rá, ma meg már nekem vannak a legszebb körmeim az osztályban:) régebb nekem volt a legcsúnyább. De gondolom kedves kérdező azóta sikerült leszokni róla:))

14/l

2017. aug. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szia! Én kb 1 éve rágtam a körmöm és nekem az segített hogy ugyebár volt ez az otthon maradás és le akartam szokni és eleinte ragasztó szalaggal csináltam és úgy hogy nagyobb legyen a körmöm-nél és amikor elkezdtem rágni pár perc mulva ra jottem hogy nem szabad es utanna nem rágtam es igy egyre jobban kezdtem le szokni róla és hetek óta nem rágtam és ha megyek valahova az utolsó pillanatban veszem le és akkor mikor barátommal vagyok nem rágom mert nem arta figyelek es mikor vege akkor egyből vissza teszem. Nekem ez segített
2020. júl. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!