Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szokjak le a körömrágás...

Hogyan szokjak le a körömrágásról?

Figyelt kérdés

A gyógyszertárakban kapható körömlakk nem vállt be mert az 1-2 óra alatt lekopott. És csak este érek haza suli meg edzés után ,és így lekpik már suli közepe vége felé és elkezdem rágni.És nem hiszem hogy anyukám megengedné a műkörmöt. Még a kicsit sem :( Mit ajánlotok?

14/L


2010. nov. 8. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
A patikában kapsz olyan körömlakkot, aminek az íze undorító, azzal biztos leszoksz, nekem bevált.
2010. nov. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a tollaimat rágtam folyton és emiatt gyakran sebes is lett a szám. Aztán egyik nap, amikor nagyon fáj, azt mondtam, hogy soha többet nem csinálom. Azóta rágógumit rágok. Próbáld meg ezt te is.
2010. nov. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyúltál már bele gusztustalan dolgokba? Belegondoltál már, körömrágás előtt, hogy hol járt aznap a kezed? Mert pl a kilincseken is sok baci van és mi van azokkal, akik nem mosnak kezet a wc használata után és azt te a szádba veszed? Erről készíts egy erős képet a fejedben és amikor be akarod kapni akkor gondolj ár...
2010. nov. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én több mint 10 évig rágtam a körmöm.Kipróbáltam én is a keserű körömlakkot,meg próbáltam,hogy arra gondolok hol nyúlkáltam előtte,meg kibírom,hogy ne rágjam le stb.De semmi nem használt,aztán kb egy éve rakattam műkörmöt,azóta havonta megyek töltetni és nagyon szép a kezem végre.Nem sebes,nem rágom,hanem szép ápolt.Én csak így tudtam leszokni róla.
2010. nov. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is évekig rágtam a körmöm, és nem segített az, hogy hova nyúltam előtte, meg ilyenek.

Én nagyon sokszor próbáltam leszokni róla, és idén nyáron sikerült. Magamtól, mert így szebb és ápoltabb a kezem. Tehát akaraterő. :) De amúgy lehet kapni DM-ben miss sporty körömrágás elleni lakkot, én mostanában vettem, és hát nem jön le egyhamar és szörnyű az íze..:D

2010. nov. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én bementem egy nyilvános vécébe, és a vécé ülőkén végighúztam a körmeim... Fújj, utána sose rágtam... X/
2010. nov. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

szia petra vagyok te cinti vagy??

am nemtom az előző tök jó az bizti hogy utánna nem rágnád!!!xxd

ha cinti vagy akk puszi szia szeri

2010. nov. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!