Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szokjak le a körömrágás...

Hogyan szokjak le a körömrágásról?

Figyelt kérdés
kb 10 éve rágom a körmöm.legtöbbet ha ideges vok de mindig már megszokásból is.hogyan tudnál leszokni rola?
2008. okt. 29. 15:23
1 2
 1/15 anonim válasza:
77%
..Miért nem irt senki választ?:S nekemis ugyanez a bajom,nagyon rágom a körmöm,és már szégyellem is,mindig próbálom takarni a kezem,de egyszerüen nem birom ki h ne rágjam le..én keserü körömlakkot probáltam ki,az egy darabig hatott,de azse nagyon,próbáld ki ,gyógyszertárakban lehet kapni,nem túl drága,hátha neked bejön:D
2008. okt. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
Én is rágtam, a keserű körömlakk semmit nem ért...Aztán műkörmöt rakattam,és leszoktam róla!
2008. okt. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
40%

én csomó körömlakkal próbálkoztam de semmit nem ér 14 éve rágom a körmöm nekem volt olyan hogy 1-2hétig nem rágtam le a körmöm tök szép volt aztán megtörtem müköröm uygan ez csak azzal annyival könnyeb hogy amig fent van mint nekem az 1-2 hét addig nem rágom utánna amikor leszedik akkor olyan mint amikor én megtörtem ha mükörmöt nem véglegesen vagy min egy évre akarod akkor kell hozzá fegyelem . am én volt amikor rágni akartam akkor rágót vettem be de ez se vált be szval ha nincs elég erőd akkor nem tom hogy menni fog e ez most nagyon szarul fog esni de szerintem legyél tisztába mi az igazság így nagyobb a sikerélmény merrt ha sikerül akkor elmondhatod hogy te megcsináltad

szval soka sikert

2008. okt. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
évekig nekem is ez volt a problémám,ma már "csak" a hüvelyujjaimról rágom a körmöt. nekem az segített,h 2hétig műkörmöm volt,ezalatt szépen megnőtt a körmöm. nehéz volt elhinni,h nekem lehetnek ilyen hosszú körmeim,kilakkoztam szépen és a látvány... nekem ez segített.
2008. okt. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az én barinőm a műkörmét is lerágta.....:S
2008. okt. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

6 kérdéssel feljebb a z első hozzászólónál a legtutibb válasz!!!!!!


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..

2008. okt. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Egyébként énis rágom a körmöm már 1 éve. az a baj h én a stressz miatt rágom, amikor suliban vagyok naggyából mindig rágom, de ha pl: Nyár van akkor nem és tavaly nyár elejétől a végéig olyan hosszura és szépre nőttek meg...csak aztán jött a suli. Vagy ha mondjuk valamilyen fontos esemény van (farsangra, vagy iskolaibulira gondolok) és nem akarom h olyan ciki legyen mert ilyen a körmöm legyen akkor tudom türtőztetni magam. és szépen megnőnek aztán kifestem és nem rágom mert jól néz ki és már a látvány is sokat segít.Nekem nem segített de lehet h neked igen mondjuk próbáld ki a savanyú körömlakkot, vagy a műkörmöt.
2012. máj. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
82%
tedd a kezed a wc vízbe mosd meg már csak a tudat h a wc ben volt a kezed elrettent töle...hatásos:DD
2014. jan. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én elolvastam ezt az oldalt,nekem nagyjából bevált amiket javasolt,de még folyamatban van a leszokás..:)

[link]

(nekem a kesztyűs tipp eléggé bevált,bár nyár van,így csak otthon viselem:D)

2014. aug. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Én is rágom a körmömet már több mint 10 éve és nem tudok róla leszokni nem tudom abba hagyni én is próbáltam már körömlakkot krémet minden félét műkörmöm is volt de én azt is lerágtam kb 5 napig bírtam hogy nem nyúltam hozzá de nekem az sem segített pedig az sokaknak szokott.De én még a bőrömet is rágom...:D
2015. febr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!