Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nyáron mi lesz a hajdivat?

Nyáron mi lesz a hajdivat?

Figyelt kérdés
Hosszú hajam van már egy pár éve, szeretem eléggé. A lányok, akiket megismertem ezidő alatt, mind a hajamat dicsérték, hogy nagyon szép. De az a gond, hogy már meguntam. Szivem szerint levágatnám, de az agyam azt mondja, hogy ne vágassam le, mert akkor lőttek a csajozásnak... Ti mit tennétek? (16/F)
2010. jún. 9. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
NEhogy levágasd, mert akkor azonnal kiderül, hogy üres belül a fejed!
2010. jún. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most piszkálódsz, vagy tényleg ez a véleményed, hogy ne vágassam le?!
2010. jún. 9. 22:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha a lányok CSAK a hajad miatt akarnak veled foglalkozni, akkor az elég siralmas.

Szerintem ha nemed NEM tetszik már igy a hajad, akkor vágasd le, ha netán mégse lennél megelégedve, akkor meg tudod újra növeszteni. De nekem nem teszenek a hosszú hajú fiúk, szerintem elég b-zis.

2010. jún. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha levágatnád és felzseléznéd az is nagyon szexi lenne;):D sőt sztem jobb is mint a hosszúhaj :Dxd
2010. jún. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
vágd le, add el póthajnak.
2010. jún. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem sem jönnek be a hosszúhajú pasik:S bocsi
2010. jún. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát.. nekem sem jönnek be a hosszúhajúpasik vágasd!! A csajok általában azért mondják szerintem, mert gúnyolódnak, mi is ezt sináljuk a fiúkkal xĐ 16/L
2010. jún. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!