Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vágtátok már magadatoknak a...

Vágtátok már magadatoknak a hajatokat?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy egy komplett frizurát vágtatok magatoknak,a tükör előtt.Kigondoltátok,és csak vágtátok.:D
2010. jún. 9. 21:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

anyám sztem világ életében magának vágta,festette,igaz göndör hajat könnyebb


nekem egyes hajam van,volt már hogy fodrászra sokalltam a pénzt,igy megcsináltam magamnak,tépettre végülis nem nehéz,meg ma már bármire mondhatod,hogy direkt ilyen (igy lett szőke-feketére tervezett hajamból világoskék-sötétkék,de merjen szolni bárki:D)

2010. jún. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
magamagomnak még nem
2010. jún. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Bocsi,hogy elírtam a kérdést,viszont először E/2-ben fogalmaztam meg,és elnéztem,amikor átjavítottam.:D
2010. jún. 9. 21:11
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Vágtam már.

Amikor frufrum volt, mindig én vágtam le ha már nagyon a szemembe lógott...volt féloldalas is meg egyenes is.

Sőt húgomnak én vágom a frufruját is meg a hosszát is.


De most a napokban fogok saját magamnak is levágni a hajam, vagyis az túlzás hogy le, csak a végeiből kb 2 cm-t.


A youtube-on rengeteg házi video van fent, hogy hogyan vágják le saját maguknak a hajunkat az emberek otthon, egyedül. Nézelődj ott.

Egyszerre csak kicsit vágj, majd egyre feljebb.

Sok Sikert.

2010. jún. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer,kétszer igen,aztán itthon le is csesztek:D
2010. jún. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

én már 5 éve magam vágom. van aki dícséri :D

amúgy nem is olyan egyszerű fazon, van hogy elcseszem, de van, amikor kifejezetten tetszem magamnak :)

ja, és festeni se fodrászhoz megyek.

ami a vicc az egészben, hogy anyumnak van egy halom fodrász ismerőse, aki ingyen levágná, volt is rá példa, csak az zavart, h mindig be kell jelentkezni. nekem meg kb az aranyhaléval vetekszik a memóriám :)

szóval hagytam a fenébe az egészet, és anno egy nagyon nagy berúgás után hajnalban a fürdőben elhatároztam, hogy levágom a hajam.

miután rájöttem, hogy nem bonyolult, és még részegen is megy, akkor józanul csak kihozok a dologból vmit :)


szóval vágj bele! :)

2010. jún. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Persze:)Én mindig magamnak vágom,festem.Életemben kb.5x voltam fodrásznál(amiről tudok is:D),mindegyik lecseszte,és sose olyan lett,amilyet szerettem volna.

16/L

2010. jún. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

*elcseszte

Bocsánat:)

2010. jún. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anyum vágja! :P

Mondjuk szerintem itt minden eddigi válaszoló lány, nekik meg jobb a kézügyességük, simán levágják maguknak, viszont én ha belefognék, tuti elcseszném. :D (Bár most nem vágatom le, mert növelem.)


Am abban egyetértek, hogy a fodrász valahogy mindig elrontja. :S 1x-2x voltam fodrásznál, megmondtam milyenre szeretném levágatni, és egy teljesen más frizurám lett... :o Ennél még az is jobb lenne, ha én vágnám magamnak. Egyszer mondtam a fodrásznak, hogy vágjon le 2 cm-t, és visszakérdezett, hogy az mennyi, mert ő nem tudja... :o

2010. jún. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Jah, 15/F vagyok. :) (Előző válaszoló.)
2010. jún. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!