Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha sötétebb vörösre rámegyek...

Ha sötétebb vörösre rámegyek szőkével /legvilágosabbal ami van/ akkor milyen színt kapok?

Figyelt kérdés
Most megyek fodrászhoz hajat vágatni utána meg befesteném,most sötét vörös,és szőke szeretnék lenni,de félek hogy így milyen színt kapok.Nem szeretném ha okádék lenne.
2008. okt. 28. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha csak úgy rögtön magadnak fested,vagy be sem fogja vagy nagyon csúnya lesz!! A fodrász valószínűleg leszívná előtte s utána mehet rá a világos szőke!!A fográszok értenek hozzá nem lehet olyan rossz!:)
2008. okt. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Narancssárga lesza hajad ,majdnem.Nem lesz vmi szép. Először leszivatják a sötétvöröset....és hát a hajad állapota sem lesz vmi fényes..!!De minimum 3-szor,4-szer be kell festeni,hogy ízléses színt kapj.Nagyon meg fog roncslódni sajnos.
2008. okt. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hmm...sejtettem :( azért köszönöm. végül nem festettem be. majd fokozatosan világosítom úgy talán jó lesz.
2008. okt. 29. 10:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem sötétvörös volt,és leradírozta a fodrászom.Narancssárga lett,de befestette világosbarnára. Egyáltalán NEM ment tönkre a hajam!!!!Azt mondta,hogy egy hónap múlva menjek vissza,és sűrűn bemelírozza szőkével, utána pedig jöhet a teljes szőke...Szóval csak egyszer kellett leradírozni!
2008. okt. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
leradirozta?
2008. okt. 30. 09:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!