Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Először szőke hajfestékkel...

Először szőke hajfestékkel rámegyek a tövére, aztán az egészet befestem vörössel. Ezt megtehetem? Nem megy tönkre hajam ha egyből rámegyek a következő festékkel?

Figyelt kérdés

Pirosas színű hajat szoktam festetni.Eddig szőke voltam ezért lett nagyon szép színe.De mivel az eredeti hajszínem barna,most a lenövése már elég zavaró. Így arra gondoltam,hogy először a tövét szőke festékkel megfestenénk. (nem szőkítőporral,hanem ilyen előre kikevert palette festékkel)

Nem én csinálnám,barátnőm,sokszor festett már nekem és nem volt gond,fodrászhoz nem tudok elmenni mert nem megyek haza a hétvégén innen az egyetemről,más fodrásznak meg nem adom a kezébe a hajam :)


Ja és tudom h az ilyen festékek elvileg nem világosítanak,de barátnőmnek az ugyanilyen barna haját olyan szépre szívta ki. Ő is csak a tövére használta


20L


2010. nov. 30. 17:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt jo lenne tudni milyen vöröset festesz meghogy mennyire sötét az alaphajszined.Nem kell szőkére befesteni megfelelő oxidálószerrel meglehet oldani hogy egyforma legyen.Palette festékeket nemnagyon ismerem mert én Alfaparf és Bess festékeket szoktam használni.A festékekkel alaphajszínt max. 4 árnyalattal lehet világosítani 4-nél több árnyalat világosításánál már szőkíteni kell a hajat.
2010. dec. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!