Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kiütések vannak rajtam mit...

Kiütések vannak rajtam mit tegyek?

Figyelt kérdés

Több mint 1 hete vannak rajtam kiütések és sógornőmnek is

vannak de neki nagyobbak vannak nekem egész kicsik és sok van a lábamon vannak sógornőmmőn pedig egész nagyok és az egész testén

a kiütés nagyon viszket ha meleg vizzel fürödők az égeti és még jobban viszket ha valami hideget vizzel akkor az meg fáj

gondoltam arra bolhacsípés de akkor a kutyába is lenne meg Anyukámon meg Bátyámon

Ágyi poloska az meg rengeteget csíp meg arra ébrednék fel hogy valami csíp

Pókcsípés múlkor az ágyamban találtam egyet és meg volt halva száraz is volt

gondoltam arra hogy lehet a tojásra vagyok allergiás mert az mindennap eszek és mindennap vannak rajtam új kiütések

kentem rá mosakodókrém de az se volt jó

aki tudja mi lehet ami megcsíp az írhat privátba

ja és mit kenjek rá a kiütésekre mert ott marad a heg

Köszönöm előre a válaszokat


2018. márc. 3. 21:22
 1/2 anonim válasza:
100%
Semmikepp ne menj orvoshoz, sokkal jobbakat fognak itt irni.
2018. márc. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ha nem fog elmúlni elkell mennem mert március 13 megyünk nyaralni és külföldön meg nem tudok gyógyszert venni :/
2018. márc. 4. 11:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!