Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mik ezek a kis kiütések...

Mik ezek a kis kiütések rajtam? Valakinek volt már ilyen? (kép lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az arcom elég problémás volt,szenvedtem a pattanásokkal/miteszerekkel azonban sehol máshol nem volt a testemen egy darab pattanás sem.

Pár napja azonban észrevettem a mellkasomon pár ilyen kis piros mini "pattanást" aminek fehér a közepe,azonban nem lehet kinyomni és nem is rendes pattanás,nem is tudom mihez hasonlítani.

[link]

Ezen annyira nem látszik,élőben talán még ennyire sem,viszont én közelről vagy bárki aki közelről nézi annak elég szembetűni és rettenetesen zavar.

Ma reggelre azonban a hátamon is lettek ilyenek :

[link]

Ezen a képen már jobban látszódnak.


A kérdésem ,hogy mik ezek?Pattanások lennének csak más,mint ami az arcomon szokott lenni?!Illetve mit tehetnék ellenük?Borzasztóan zavarnak.


Anya azt mondta,hogy valószínűleg a melegtől és,hogy sokat vagyok napon. Szerintetek?Vagy érdemesebb lenne elmennem bőrgyógyászhoz? Azt mondták,hogy ezzel kiröhögnek ha odaállítok ,de szerintem annál azért vészesebb a helyzet,mintsem 'kiröhögjenek'.


2015. júl. 23. 14:55
 1/4 anonim válasza:
Szerintem pattanások, de nem nagyon látom a képből. Próbáltátok már nyomkodni?
2015. júl. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy kell pattanást nyomnyi (sajnos nagy rutinom van benne),de ezeket nem lehet kinyomni,meg elég picik is. Olyanok,mint valami kicsi kis hólyagok,pár nap múlva már csak pirosak aztán hegesedik egy picit és elis tűnik,de kijön máshol.
2015. júl. 23. 15:09
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem a melegtől jönnek ki. Minden este hintőporozok, így valamennyire megszűnnek.
2015. júl. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Melegkiütés. Nekem a mellkasomon, combomon, popsimon szokott lenni, meg a derekamon. Anno elmentem dokihoz vele, azt mondta, egyszerű kiütés a melegtől, izzadástól, ami sajnos télen is elő tud jönni, ha be van öltözve az ember, nekem sajnos télen is vannak. Ellenszer nem nagyon van rá, anno írt valami gyógyszertári krémet, amiből 15ml volt valami 1600 forint, de nem ért semmit, csak tök zsíros érzetet hagyott maga után.

Nyomkodni nem érdemes, mert nem jön ki belőle semmi és csak bepirosodik a bőr a sok kínzástól.

2015. júl. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!