Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoláriumozás után kiütések...

Szoláriumozás után kiütések jelentek meg rajtam, mitől lehet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Nem járok gyakran szoláriumba, nyár előtt szoktam néhány alkalomra bemenni, akkor is szigorúan az állóba. Általában 9 percre szoktam menni, heti 1 vagy max 2 alkalommal. De tényleg elenyésző mennyiségű az az idő, amit szolizással töltök. Most voltam 3. alkalommal, 9 percre, és már az első alkalom után égő, viszkető kiütéseim lettek, főképp a törzsemen,mellemen és combomon. Akkor még nem gondoltam, hogy a szolitól lehet, mert még sosem fordult elő korábban. Szolikrémet is használtam, csokisat, de azzal sem volt eddig semmi gondom. Most miért jött elő ez hirtelen? Allergia lehet? Vagy csak simán elmúlik 1-2 nap alatt, nem kell vele foglalkozni? Köszönöm a válaszokat!
2013. jún. 11. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet az izzadástól?Olykor okoz ilyen panaszt.
2013. jún. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én pont most jártam így. Legelső alkalommal mentem 8 percre, nem lett tőle semmi bajom. Szombaton megcsipett a csalán, vasárnap voltam szoliba és ott tiszta vörös, viszketett is rendesen. Hozzáteszem h másodjára meglátszott a 8 perc szolizás.
2013. jún. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!