Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért zsírosodik hamar a hajam?

Miért zsírosodik hamar a hajam?

Figyelt kérdés
Szombat este 10körül mostam meg, és ma már semmi tartása, és elkezd zsírosodni már a 2. nap. pedig nem voltam füstös zsúfolt helyen, egyszer a városban, nem végeztem sportot, nem izzadtam.általában 6-7 naponta mosom, azt mondták egy idő után hozzászokik a haj,de nem szokik át, ugyanúgy elkezd zsírosodni 2 nap után, rálapul a fejemre, semmi tartás. nem is kenek rá semmi habot se.csak hajvasaló elleni szert mielőtt kivasalom, de azt is a végére szoktam inkább. 20éves vk, nem hiszem h még mindig a hormonok, sőt régen nem volt ez gond.nem tudom mitől van.
2008. okt. 28. 01:59
 1/3 anonim ***** válasza:
97%
hát pl h sokat fésülöd vagy h sűrűn mosod!!! de lehet h ienek a génjeid...
2008. okt. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én 27 vagyok és nekem is hamar lesz zsíros.A sok mosástól,a fejbőr faggyúmirigyeinek túlműködése, a szennyezett levegő vagy ha túl sokat simítgatod ,ez mind okozhatja.Én ezelőtt sokáig a vendéglátásban dolgoztam és sokszor naponat mostam haja,így a hajam is ráállt erre.Engem már nem zavar.Veszek zsíros hajra való sampont+ balzsamot és napota,2 naponta mosom.Elvileg a hajmosás utáni ecetes vagy citrom leves öbítés sokat segít.
2008. okt. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
szai4 Régen nekem is sokat zsírosodott a hajam, de az egyik szobatársam nekem ezt ajánlotta: hajmosás után pár nappal(amikor már zsíros a hajad) este lefekvés elött tegyél rá hintőport, de vigyázz, hogy a választékodnál a FEJBŐRŐDRE semmiképp ne kerüljön, mert az másnap reggelre is ott marad. Szóval csak a hajra kerüljön hintőpor. A végen borzold össze a hajad és ne ijedj meg a fehérség másnap reggelre eltűnik :) Regggel fésüld ki a hajad és kész. Nekem bevált és így most már csak heti 1* mosok hajat. Pedig én még sportolok is, ja és hajvasalás elleni olajt használok :)
2008. okt. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!