Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek? Nagyon hamar...

Mit tegyek? Nagyon hamar zsírosodik a hajam! Mitöl?

Figyelt kérdés
Szinte 1-2naponta kell hajat mosnom, mert olyan hamar bezsirosodik a hajam. Tudom h nem egészséges ha ilyen gyakaran mosok hajat, de nem akarom kihagyni, mivel elég sokszor járok el itthonrol és nemakarok zsíros hajjal mászkálni az utcákon. Tudtok vmit ajánlani? Ja és nagyon hullik is. Az mitöl van?
2011. jún. 17. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem az lehet a baj, hogy rászoktattad a hajad a napi hajmosásra. Ugyanis minél gyakrabban mosunk hajat, annál hamarabb hajlamos a zsírosodásra, mert ehhez szokott hozzá. Próbáld meg fokozatosan csökkenteni a hajmosást és vegyél valami zsírosodásra való sampont meg gliss kur sprayt használj, amikor már zsírosnak érzed, attól tisztább lesz.

Nekem hosszú hajam van és elég 1 héten 1-szer hajat mosnom. Nekem is zsírosodik, de nem annyira, inkább csak a teteje. És még azt is megpróbálhatod, hogy csak a frufrut mosd gyakrabban, akkor is tisztábbnak hat a haj. Én szoktam úgy, hogy a frufrumat sűrűbben mosom, mivel az hamarabb zsírosodik be, és ezáltal tisztábbnak tűnik a haj. Tehát a lényeg: fokozatosan szoktasd hozzá a hajadat a ritkább hajmosáshoz.

2011. jún. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. jún. 17. 15:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!