Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől zsírosodik ilyen gyorsan...

Mitől zsírosodik ilyen gyorsan a hajam, fejbőröm?

Figyelt kérdés
Nagyon zsírosodik a hajam. Próbáltam már babahintőport,2 naponta lévő hajmosást 2 hónapon keresztül, ecetet, szaliciles alkoholt sőt a bőrgyógyászom felírt micetal nevezetű sampont és semmi sem segített azt hozzá kell raknom hogy szorongós is vagyok. Kérlek titeket hogy segítsetek abban hogy mivel tudnám megszüntetni.
2010. nov. 26. 14:01
 1/5 anonim válasza:

közrejátszik a stressz, de! vegyél erőt magadon és 2hétig ne moss hajat,vagy minimum 1!!!

de azt tartsd be akármilyen zsíros!

nekem fenék alatti hajam van és nagyon zsíros volt,het2-3x mostam hajat.aztán egyszer csak ellustultam és mivel nagyon hosszú,nem mostam és 2hét múlva vettem rá magam. megmostam és megint vártam és egyáltalán nem zsírosodott olyan hamar,mint amikor sűrűn mostam. egészséges ha heti 1x mosol hajat és ennyi,ja és ne használj sűrűn kencéket.zselé,wax meg ilyenek

2010. nov. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne mostt 2 naponta hajat. nem egéaszséges. Heti csak 1x mosd meg. Alakíts ki magadnak olyan módszert, amit minden hajmosásnál ugyan úgy csinálj. :D (nekem pl rövid hajam van, mármint nem rövid, vállig érő:D, és én úgy csinálom, h először megmosom Garnier samponnal, majd Nivea, majd garnier balzsam, és ilyen kimosható hajápoló (avonos) :D nem muszáj ezekkel, de alakítsd ki, ja és fürdés közben ne csak 1x mosd meg, min. 2x, és balzsam. :D

16/L

2010. nov. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ilyen típus vagy, vannak ere speciális samponok.
2010. nov. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Domcsaa válasza:
Hány éves vagy??Mert lehet h azért zsírosodik ennyire a hajad, mert kamaszodsz.Én 13 vagyok és nekem is 2-3 naponta kell mosni,nem tudom h ez mennyire egészségtelen, de kénytelen vagyok, mert nagyon zsírosodik!Persze nem mindig van hozzá kedvem.Azt tudom tanácsolni h ne mindig mosd meg 2 naponta, hanem néha használj szárazsampont!
2010. nov. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

17 éves vagyok, és 2x mosok hajat egymást után 2 naponta, mondjuk most próbálom kihúzni 3 napig.

És próbáltam már 1000 féle sampont és sajnos eggyik se jött be ez úgy értem hogy a legolcsóbbtól a legdrágábbig.

2010. nov. 29. 20:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!