Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A dauer mennyi ideig marad...

A dauer mennyi ideig marad benne a hajban?

Figyelt kérdés

2018. febr. 2. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Amig le nem no teljesen. Azt nem lehet "eltuntetni" belole.
2018. febr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sehogy. Évekig jatszadoztam a gondolattal, majd egy éve megcsináltattam.

Egy elég drága budai szalonban voltam, ahol kímélő eljárást ígértek (headlines, nem klasszik dauer).

Kb 1 honapig szép volt, azóta iszom a levét, pedig ápolom rendesen, mindent betartottam, amit ilyenkor érdemes.

3 hónappal utána olyan volt mar a fejem, mintha rasztásodna, gumbacolódott, csomógban állt össze a fejemen, persze kibontottam óvatosan, ami nem kis procedúra volt állandóan, totál letöredezett, ki is hullott egy csomó. 2 honapja annyira elgurult a gyógyszerem, hogy egy hajmosás után sírva levágtam kleopátrára magamnak kínomban. Nagyon nagyon megbántam.

2018. márc. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!