Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Daueroltatásnál a dauervíz...

Daueroltatásnál a dauervíz miatt marad meg a hajban a göndörség?

Figyelt kérdés

Egy ideig daueroltatni szerettem volna a hajamat, azert mert egy idore maradando hullamos hajat nem tudnak sehogyan sem csinalni, en meg nem tudom minden este megmosni es befonni a hajamat hogy benne maradjon, foleg, hogy nap vegere szet is jonne az egesz

Es dauert igazabol azert nem szeretnek mert en hullamos hajat szeretnek es nem gondort

Viszont elgondolkoztam, es arra jutottam, hogyha dauer vizzel megmosnam a hajamat es befonnam, akkor az ugy maradna nem?

Allitolag van valami hajsutes is a dauerhoz. Az hogy megy? Eeees ha meglehet valositani a fonasomat dauer vizzel akkor a hajsutest is?

Es tenyleg nagyon roncsolja a hajat?



2017. dec. 30. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Fixáló nélkül nem sokat ér a dauer víz
2017. dec. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Te óriási tévedésben élsz. A dauerolt haj, ha csak úgy megszárad, valóban göndör. Viszont hajmosás után ha feltekered nagy csavarókra és úgy szárítod meg, szép hullámos lesz. Akár egy hétig is, hajtól függően. Éppen ez a lényege.

Egyébként a dauerolásnak is vannak fokozatai, a finom hullámostól a teljesen göndörig. Jó fodrász kell, aki a neked megfelelő erősséget beállítja.

2017. dec. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor most olvassatok el meg egyszer a oerdest mert ti masra valaszoltatok szerintem, csak ide irtatok valaszba
2017. dec. 31. 13:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Max szarra egeted a hajad es kopasz leszel. Nem szorakozunk otthon ilyenekkel.
2017. dec. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha szép tartós hullámokat akarsz akkor ne spóroljon a fodrászon!


Masreszt: nekem tartós hullám volt a hajamban. 2016 december és 2017 május közt 3-szor lett beleteve.

Miután nem akartam újra, mert nagyon roncsolja hiába apoltam, de a hullám lenoves miatt vasalni kellett. Jelenleg fülig erő rövid hajam van mert nem volt más választásom mint levagatni a sérült részt.


Gondolom nem akarsz hosszú hajból rövidet....

Otthon meg főleg ne kiserletezz.

2018. jan. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
En is hullamosat akartam. Tavaly februar elejen daueroltattam. Akkor kb mint egy oroszlan ugy neztem ki, pedig csak epphogy hullamosat akartam, es a nyakam reszenel nem is volt gondoritve. Igy lassan 1 ev utan mar mondhatjuk kiegyenesedett, itt-ott vannak hullamok, de novemberig egesz szep hullamos volt. Aztan vallig vagattam belole (kb. 15 centit) es valoszinuleg most is befogom valamikor az "osszes hajam", de nem annyira mint tavaly.
2018. jan. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!