Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Körkéses villanyborotva is...

Körkéses villanyborotva is okoz irritációt? (F/19)

Figyelt kérdés
Hagyományos borotvát használok, de állandóan pattanásos lesz a használata után a bőröm. Már mindenfélét kentem rá, de nem használt...És most áttérnék az elektromosra, csak nem tudom, h az jobb-e egyáltalán...
2010. jún. 6. 18:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

akkor apád te is régimódi 30 éveset használ.


vegyél tescób an 3000-ért borotvát, nekem bevált, tökéletesen sima lesz tőle a bőröm, és semmi pattanás.


el sem akartam hinni, de tényleg megérte az árát.

egy darab penge igaz 1000 forint, de két hónapig tudom használni.

2010. jún. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem válaszolóval.Az elektromos is ugyanúgy irritálja a bőrt.Itt a pengéken van a hangsúly,éles legyen és ne rántgassa a bőrt.
2010. jún. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi, de mégis milyen borotvát vegyek a tescoban??vmi ismertetőjele nincs annak áhított borotvának??márka, szín, csomag, db, stb...
2010. jún. 7. 11:40
 4/11 anonim ***** válasza:
Szívesen mondanék,de ez a bőrödtől függ,hogy mennyire érzékeny esetleg pattanásos.Válassz mindenképp érzékeny bőrre valót,azzal nem nagyon lehet mellé lőni.Sok sikert kívánok!
2010. jún. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi...amm...elég érzékeny a bőröm. Mindig kipattanásosodik utána:S
2010. jún. 8. 12:04
 6/11 anonim ***** válasza:
Kozmetikus vagyok:),nézek neked márka szerint.De a balzsam sem rossz ötlet,hidratálja a bőrt.
2010. jún. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
az jó lenne:)
2010. jún. 8. 22:14
 8/11 anonim ***** válasza:
Rendben,szétnézek neked,mi a legjobb jelenleg a piacon.
2010. jún. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi :D
2010. jún. 12. 12:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Utánna néztem,ne haragudj,de nem értem ide előbb.Szóval a Gillette narancssárga.5 pengés és van rajta krémezőcsík is.Biztos megtalálod.Használj utánna borotválkozás utáni arcbalzsamot.
2010. jún. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!