Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Villanyborotva? Átálljak?

Villanyborotva? Átálljak?

Figyelt kérdés
Gondolkozom azon hogy vegyek-e villanyborotvát.Viszonylag erős szőrzetem van.Gilette Fusiont használok,túl jól vág,eléggé sérti az arcomat.Olvasgattam kommenteket villanyborotva típusokról,a legtöbbet Philips,Braunokról.Az elektromos borotváknál ki kell egy idő után cserélni a pengét?Körkéses,rezgős,Philips,Braun.Melyik a jobb?
2011. júl. 5. 16:53
 1/2 anonim válasza:
Én mindkét típusút használok, elektromosban Braun 7-est. Én ajánlom a Braun márkát, meg vagyok elégedve vele. A többi márkával nincs tapasztalatom. Arra viszont vigyázni kell, hogy elektromossal minden nap érdemes leborotválkozni, de az olcsóbbak sajnos közel sem olyan alaposak, mint a hagyományos borotva. Főleg erős arcszőr esetén. Szóval, ha lehetőséged van, akkor inkább egy drágább modellt válassz. A pengéket idővel kell cserélni, de állítólag olyan drágák, hogy érdemesebb új készüléket venni. Viszont ha nincs pénzed igazán jó elektromosra és alaposan szeretsz borotválkozni, maradj a hagyományosnál.
2011. júl. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én már sok éve átálltam, mert állandóan "kipattogzott" a hagyományostól az arcom. A villanyborotva nálam nem okoz ilyet. Én Philips-et használok (vízálló kivitel) és nagyon elégedett vagyok vele. A kések nálam több évet is bírnak (de nekem nem túl erős az arcszőrzetem).
2011. júl. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!