Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon izzadok! Mit lehetne...

Nagyon izzadok! Mit lehetne ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Már a legdrágább dezodorokat is kipróbáltam, de nem segítenek! Anyukám azt mondta, hogy azért izzadok ennyire, mert serdülök. 12 éves vagyok.

Az aggaszt leginkább, hogy az osztálytársaim nem izzadnak, de nekem minden nap mikor beérek a suliba egy hatalmas folt van a hónom alatt!!! És ezért még csúfolnak is, meg kérdezgetik, hogy miért nem kenem be a hónaljamat!! Azt hiszik, hogy nem fürdök, mert büdi is vagyok. Már nagyon ideges vagyok!

Az osztályfőnököm is rám szólt, hogy ne járjak ilyen hidegben rövid ujjú ill. ujjatlan felsőkben. De még ujjatlan felsőben is látszik az izzadság, ugyanis teljesen lefolyik a ruhámra.

Mit tegyek??


2008. okt. 26. 10:27
 1/5 A kérdező kommentje:
jah és azt még elfelejtettem leírni, hogy amikor menzeszem van, akkor MÉG jobban izzadok+ ha dolit íratnak vagy feleltetnek akkor meg olyan mint ha az egész testemet leöntötték volna vízzel.
2008. okt. 26. 10:32
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
2008. okt. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyógyszertárban lehet kapni 400 Ft alatt egy Solutio Antisudorica nevű folyadékot amit ha rákensz a felületre akkor nem fog izzadni még egy kicsit se.

A többi a használati utasításokban benne van.

Azóta nincs foltom nekem se:)

2008. okt. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez nekem is használt ez a lötty...

Csak arra ügyelj, hogy este fürdés után kend be, és utána várj egy kicsit, míg felveszel valamit...és én még azt is tanácsolnám, hogy semmiképp ne borotválkozás után csináld, sőt várj egy-két napot, amíg min, borostás lesz a hónad alja, mert különben kifogja marni!

2008. okt. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja, az előzőhöz még...létezik még botoxos kezelés is..kicsit fájdalmas, az árát nem tudom...de az is lehet, hogy nálad idegi alapon van!

bagatel

2008. okt. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!