Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon izzadok a hónom alatt...

Nagyon izzadok a hónom alatt és mindig meglátszik a blúzomon, mit lehetne tenni ellene?

Figyelt kérdés
kérlek mondjatok valami jó tippet mert nagyon idegesít :(
2008. aug. 7. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Hát sajnos ezzel én is így vagyok, ha még kamasz vagyok azt tudom mondani, hogy javulni fog a helyzet, ez lehet a hormonoktól, amúgy meg csak azt tudom ajánlani, hogy mindig legyen nálad papírzsepi, hogy meg tudd törölni...
2008. aug. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
próbálj méregteleniteni pár napig, mert az nem normális, hogy ennyire izzadjon valaki. Reggelente tusolj le forró vizzel (!), ezt már bizonyitották, hogy akkor kevésbé izzad az ember. Ha még mindig izzadsz, akkor vannak egész kisméretű dezodorok (pl. rexona teens-ami ugye, pont kamaszoknak ajánlott, mert jobban izzadnak),amit könnyen magaddal tudsz vinni bárhová, hogy felfrissulj.
2008. aug. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Még egy mentőötlet, próbálkozz meg a gyógyszertári dezodorokkal, recept nélkül kaphatók, és sokkal erősebbek.
2008. aug. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Szia!

Régebben nekem is ez volt. Hiába deoztam be magam akkor is nagyon izzadtam. Egy ideje már egyfajta deot használok, de ez nagyon bevált pedig mindig utáltam ezt a fajtát ami golyós, mert úgy éreztem, hogy ettől mégjobban tocsogok. Bekenés után tényleg olyan érzés volt de ahogy megszáradt szinte egész napra csont száraz maradt a hónom alja. Azóta is csak ezt az egyet használom. Ez pedig a Nivea Energy Fresh golyós deo citromfű-kivonattal. Kék színű. Én tényleg csak ajánlani tudom!

2008. aug. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fa rizs kivonatos stift, zöld és fehér színű, meg esetleg valamelyik adidas golyós dezodor, mindkettőt ajánlani tudom :)
2008. aug. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
nekem is ez van, de semmi szaga meg ilyesmi, és csak akkor van ha stresszelek.. nagyon kellemetlen és nekem sem hat semmi:( sztem ez kamaszkorral jár vagy nem tudom.
2008. aug. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a VICHY golyós izzadásgátlója vált be, én is használtam előtte Níveát meg Doveot, meg mindenfélét, és ugyanúgy izzadtam.Mondjuk én nem tini vok...nem izzadok annyira. De azóta egy csepp sincs a felsőmön. A patikában lehet venni 2400 Ft-ba kerül.
2008. aug. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Helló!

Szerintem az avon Active és a Rexona fejreállítótt golyós deója nagyon jó...Fontos hogy ne csak megérintgesd vele a hónajad hanem kend be vele az egész felületet, ahol borotválni szokás...én meg szoktam várni amíg megszárad és ráfújok egy kis Fa dezodort, így a hónajam teljesen száraz lesz, és nem is büdös...

2008. aug. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!