Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A héten elkezdtem szedni a...

A héten elkezdtem szedni a vasat. Mennyi idő kell neki még meglátszik az eredmény?

Figyelt kérdés

Sajnos tincsestől hullik a hajam. Csináltattam egy teljes vérképet, vitaminhiányom van, azon belül is vas hiány. Kaptam tablettát. Mellette bánfizok. A bánfi sampont + szeszt 3 hete használom, hetente 2-szer mosok vele hajat illetve kezelem a szesszel. A vasat 3-4 napja szedem. Mennyi idő múlva látható valami eredmény?

Mert ha nem lesz eredménye, akkor már csak a fogra tudok gondolni. Ahhoz pedig money kell, nem is kevés. Ami most jelenleg nincs.


2010. nov. 5. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy kiderüljenek a fogproblémák, elég egy ún. panoráma rtg-t csináltatni. Ilyenkor 1 db rtg felvétel készül a teljes fogsorról.

Türelmesnek kell lenni. A haj nem nő egyik pillanatról a másikra. Bármi is az, ami beválik majd, hónapok telnek el, míg az eredmény látszik.

Üdv, HajDoktor

2010. nov. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Inkább a fog a gyanús nekem is... És ha annyira súlyos a helyzet, lehet menni sztk-ba is... :D Ott sem végeznek ki igazából, csak a fogorvosoknak jó ez a hírverés, mert akkor mindenki a magánhoz megy (akiknek jó része dolgozik az sztkban)

Vas meg attól függ, mennyi volt a hiány, meg mit láttak a vérképedben. Általában több hónap is szokott lenni. De ha gyulladás van, az látszik a vérképedben, és mondani szokták, meg küldenek fogászatra, nőgyógyászatra, a leggyakoribb helyekre. :D

2010. nov. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!